Jump to content

Turbobit Premium Sorunu Yaşıyorum.

crysis_88
 Share

Recommended Posts

Aynen doğru.Gerek turbobit gerekse letitbit çok yavaş.sağolsun bizim paracı arkadaşlar para dağıtan sadece bu iki site kalınca bunlar harici yükleme yapmıyorlar.Bize de Ruslara mecbur kalmak kaldı.Oysa mediafire gibi harika bir site var ve free olarak bile eşzamanlı indirmeye izin veriyor ama uploadera para vermiyor.

[b][size="3"]şu lanet sopa yasası yüzünden tüm düzen alt üst oldu ya.[/size] [/b][font=verdana, tahoma, sans-serif][b][color="#445563"]http://link-files.ru/ [/color][size="3"]ayrıca bu siteyi de denedim pek bişey anlamadım rusça ve çok karışık . arkdaşlar peki başka bişey sorcam [/size][/b][/font][size="3"][font=verdana, geneva, lucida,][b]turbobitten başka bir siteye remote upload nasıl yapılır? mesela turbobitten linkleri rapidshare e atıp rapidshare den [/b][/font]indirmek[font=verdana, geneva, lucida,][b] istiyorum ? bunu nasıl yaparım ? yani asıl link turbobit olacak . ama ben turbit linkini rapidshare linkine çevirip çevirip öyle [/b][/font]indirmek[font=verdana, geneva, lucida,][b] istiyorum ? rapidshare şart değil hotfile de olabilir . bilmem anlatabildim mi demek istediğimi. dosyayı [/b][/font][color=#FF0000]indirmeden[/color][font=verdana, geneva, lucida,][b] linkleri çevirmek . ve de rapidden falan premium üyelik şart mı ?[/b][/font][left]
[left][font="verdana, geneva, lucida,"] [/font][/left][/left][/size]

[b][size="4"][color="#008000"]sinekli [/color]
[/size][/b]
[b] [color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"]alldebrit[/font][/color][color="#445563"][font="verdana, tahoma, sans-serif"] üyeliği nedir ? bende alsam sorunsuz takılmadan indirirmiyim ? ama sonra yaşadım demişsin. ne özelliği var bu üyeliğin ? [/font][/color][/b]

[b][size="4"][color="green"]Premier7[/color]
[/size][/b]
[font="verdana, arial, helvetica"][size="2"][b]Remote upload nedir?[/b][/size][/font]

[font="verdana, arial, helvetica"][size="2"][b]Remote upload , internette [u]direk ulaşılabilen[/u] bir dosyanın , örn. rapidshare gibi sitelere [u]el değmeden[/u] upload edilmesidir.Dosyanın sizin bilgisayarınızda olması gerekmez.[/b][/size][/font]

[font="verdana, arial, helvetica"][size="2"][b]bilgisayar indirmeden server üzerinden server a aktarmak . hotfile linki değil ayrıca. turbit i hotfile ya da rapidshare çevirmek . [/b][/size][/font]

[b][size="4"][font=verdana, arial, helvetica][color="green"]coolvars[/color][/font] [font="verdana, arial, helvetica"]
[/font][/size][/b][font="verdana, arial, helvetica"][size="2"]

[b]denedim . 700 mb dan fazla yapmıyor galiba. ama yine de düşük boyutta ki linkleri kabul etmedi. :/[/b][/size][/font]

Edited by crysis_88

• 5 ay sonra...
  • 2 ay sonra...