Jump to content

Tnc Xp Sp3 E Driverları Yükleme

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bu pazar bilgisayara format attım bilgisyarımın driver cdleri eski olduğundan körelmiş ethernet driver ını bile gittim intenet cafeden indirdim şu an hangi driverlarımı yükleyeceğimi bilmiyorum nereden öğrenebilirim ve güncelleyebilirim?
uzun lafın kısası
----ben bilgisayarıma yararlı driverları nasıl yükleyebilirim
----Tnc tr ye teşekkürler
----bu arada format atarken bir şeyi doğru mu yapmışım yanlış mı bilemedim resmini koyup sizlere danışmak istedim

[b]Arkadaşlar ben bu pazar bilgisayara format attım bilgisyarımın driver cdleri eski olduğundan körelmiş ethernet driver ını bile gittim intenet cafeden indirdim şu an hangi driverlarımı yükleyeceğimi bilmiyorum nereden öğrenebilirim ve güncelleyebilirim?
uzun lafın kısası
----ben bilgisayarıma yararlı driverları nasıl yükleyebilirim
----Tnc tr ye teşekkürler
----bu arada format atarken bir şeyi doğru mu yapmışım yanlış mı bilemedim resmini koyup sizlere danışmak istedim[/b]

http://imageshack.us/photo/my-images/854/bilgiler.jpg/

ethernet kartını ses kartını varsa kablosuz agan varsa güncelersin..
teracopy da kopyalama kaldırsan bişey olmaz.
biçimlendirme seçeneklerinden de yavaş biçimlendirmeyi.başlatmışın ve biçimlendirmişin..

[quote name='Horneytown' date='19 March 2012 - 20:36 ' timestamp='1332182184' post='1172158']
ethernet kartını ses kartını varsa kablosuz agan varsa güncelersin..
teracopy da kopyalama kaldırsan bişey olmaz.
biçimlendirme seçeneklerinden de yavaş biçimlendirmeyi.başlatmışın ve biçimlendirmişin..
[/quote]

aynen öyle zaten teracopy'i kaldırdım ethernet driverı ını yükledim internet giriyorum ve biçimlendirme tamamlandı :)

buraya kadar sorun yok güzel ama mesla driverscanner'ı kullansam olur mu ? ve bana exel-word-poverpoint 2003 'ün bulunduğu temiz bir setup dosyasının linkini site içinden atabilir misiniz ?

( bu siteye giren bilgisayara dair her şeyi yapar )

Edited by venom3535

Yav arkadaşlar ben sitede bir çok office buldum ama hiç biri çalışmıyor yardım lütfen likleri kırık :( özellikle bir arkadaşımız özene bözene yapmış ama linkler krık :( Bana sadece word powerpoint exel yeter gerisine gerek yok :) fazlasıda göz çıkarmaz hani sayfa bulamadım site içi aramada sorun var :(