Jump to content

Katılımsız Kurulum Platformu 1.4

DivaneTR
 Share

Recommended Posts

Programları upload edemeyeceğimdir. Düşük hızda bağlantı kullanıyorum. Bu işlem beni çok zorlar. Bir de sürükle bırak özelliğini devredışı bırakmayı düşünüyorum. Bugün farkettim çalışması için Net Framework gerekiyor. Haberiniz ola.

[quote name='Baba_' date='25 March 2012 - 09:51 ' timestamp='1332669109' post='1175139']
[b]Haklısın. Bu sürüm biraz aceleye geldi sınav yüzünden. İlerleyen zamanlarda icabına bakarız.[/b]
[/quote]
hocam sınavlar geçince bir güncelleme bekliyoruz :)

[quote name='34ero' date='31 March 2012 - 18:25 ' timestamp='1333207510' post='1178298']
hocam sınavlar geçince bir güncelleme bekliyoruz :)
[/quote]

[b]Sınav geçti ama beni bekleyen daha nice sınavlar var. Ayrıca rahatsızım bu aralar, bir hafta oldu bilgisayarı açmadım. Açıkçası güncelleme pek düşünmüyorum ama müsait bi zamanım olursa sizin için bi el atarım. Kolay gelsin.[/b]

[b]Net Framework olayı çözülmüştür. Hatalar fixlenmiştir. İlerleme adımı eklenmiştir. Program 1.2 sürümüne yükseltilmiştir.

[color="#FF0000"]Not : Sürükle bırak özelliği artık yok. Program eklemek için programlar klasörüne programları kopyalayın veya 'Dosya' menüsünden ekleyin.[/color][/b]

Edited by Baba_

[quote name='34ero' date='25 March 2012 - 09:47 ' timestamp='1332668826' post='1175137']
hocam program çok güzel vede kullanışlı bunlarıda dikkate alabilirsen sevinirim

* Programlar klasörüne atılan klasörleri otomatik kategori gibi algılasa içinde kaç program oldugu bilgisi yanında belirtilse

* Programlar için küçük bir açıklama bölümü olsa isteyen bilgi girebilse
[/quote]
bir sonraki güncellemeye :)

• 3 hafta sonra ...

[b]Program 1.3 sürümüne yükseltilmiştir.[/b]

[codebox]Kullanışlı 'Araçlar' menüsü eklenmiştir. Araçlar klasörüne attığınız herhangi türdeki bir dosyayı menüden çalıştırıp, kullanabileceksiniz.
Kodlarda dinamikleştirilme yapılmıştır.[/codebox]

Edited by Baba_

XTwXc.png

#Geliştirildi : Windows 7 işletim sistemlerinde görev çubuğuna ilerleme çubuğu özelliği eklendi.

#Geliştirildi : Kopyalama işlemleri ilerleme çubuğu ile ilişkilendirildi.

#Düzeltildi : Programı sil menüsünün çalışmayan modülleri onarıldı.

Program 1.4 sürümüne yükseltilmiştir.

Edited by DivaneTR

• 2 ay sonra...

Tek sorun keşke sıralamayı kendimiz yapabilsek program kafasına göre sıralıyor buda son kurulması gekeren programı ortada yahut başta kurunca sorun olyor.inş güncelleme ile bu sorun aşılır teşekkürler..

[quote name='sguney' date='28 July 2012 - 23:05 ' timestamp='1343505919' post='1225502']
Tek sorun keşke sıralamayı kendimiz yapabilsek program kafasına göre sıralıyor buda son kurulması gekeren programı ortada yahut başta kurunca sorun olyor.inş güncelleme ile bu sorun aşılır teşekkürler..
[/quote]

[color="#8B0000"]Önerinizi değerlendireceğim. Yeni sürümde olabilir.[/color]

• 1 ay sonra...

[quote name='DivaneTR' timestamp='1347202868' post='1239110']
[font=tahoma,geneva,sans-serif]Vardı, kişisel sorunlarımdan ötürü vazgeçtim. Sanırım programın son hali bu.[/font]
[/quote]
hocam sorunlar düzelir inşallah biz kime oda olsun buda olsun diyecez :)

• 1 ay sonra...

teşekkürler! program çok güzel çalışıyor sağol hocam. proramı geliştirmeye devam edersen çok süper olur. favori liste gibi özellikler eklenebilir.
programın kullanımı çok basit.
araçlar özelliği iyi düşünülmüş.
winxp, win7 x86-x64 sorunsuz çalışıyor.

• 1 yıl yıl...