Jump to content

Format Başlamıyor..

69frk69
 Share

Recommended Posts

Öncelikle SELAMIN ALEYKÜM herkeze kolay gele arkadaşlar. Forum'da yeniyim tam olarak konuyu nereye açıcağımı bilmiyorum k.bakmayın lütfen :)
Her neyse soruna geçeyim ben benim bilgisayarım Hp compaq mini cd yeri olmadığı için doğal olarak usb flash disk ile format atmak zorundayım Pc windows 7 ultimate 32 bit normal de pc xp dİ ama ben farklılık olsun diye win 7 attım işte her neyse k.bakmayın uzattım ama biraz sorunum tam anlaşılsın diye böyle yazıyorum. Ben flasha 5 tane farklı farklı xp yazdım başlamak için bir tuşa basın geliyo tıklıyorum karşıma aynen şöyle bir hata çıkıyo "INF dosyası txtsetup.sif bozuk ya da eksik, durum 18. Kur devam edemiyor. Çıkmak için bir tula basın." bazı yerlere baktım hdd yi sil falan yazmışlar anlamadım acil bir yardımcı olurmusunuz xp ye çevirmem lazım da pc yi ....

HERKEZE TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN :)

Edited by 69frk69

[quote name='69frk69' date='24 March 2012 - 11:33 ' timestamp='1332588790' post='1174603']
Arkadaşlar sorun çözülmedi halen yardımcı olucak kişi yokmu :nea:
[/quote]

http://hotfile.com/dl/136229707/a3589ac/Novicorp_WinToFlash_0.7.0026.rar.html
Bu Programla Xp kurulum dosyalarını flash belleğe yazdır.Bootuda Flash bellekten başlat.

• 3 ay sonra...

[kh] İLLAHA BİOSTAM KURMANA GEREK YOK EĞER KUR DOSYANIN İÇİNDE SETUP YAZIYORSA ONA TIKLA.[/kh]

[warning][color="#0000FF"][b]DİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin [img]http://i.imgur.com/duIU3.png[/img] Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color][/warning]

Edited by TornadoEffect
CapsLock

@mnahack arkadaşın söylediği gibi yap en sorunsuz yöntem bu. Önce flash diski fat32 olarak biçimlendir. xp isosunu winrar ya da 7zip gibi bir arşiv yöneticisiyle klasöre çıkart. WinSetupFromUSB programıyla da usbye yazdır. Açılışta usbden boot et :)