Jump to content

Ttnet İlginç Hız Sorunu

taraftar13
 Share

Recommended Posts

[b]Biran hızım hiç düşmeyece sandım :)[/b]
Nisan ayının 10. gününde 50GB oldu 10.5 MB hızım düşcek die bekledim ama düşmedi HD televizyon alıncada son 3-4 gündür Full HD ve 3D filmler yüklemeye başladım. Hızım düşmeden yükleyebiliğim kadar yükleyim dedim ve oluşan tablo ve hızım yeni düştü :)

[img]http://f1204.hizliresim.com/w/m/4n771.png[/img]

19 Nisan 2012 şuanki hızım :D
[img]http://www.speedtest.net/result/1903873029.png[/img]

Edited by taraftar13

[quote name='TurkEdition' date='19 April 2012 - 19:43 ' timestamp='1334864622' post='1189344']
Ben de konuyu okumadan önce zannettim arabada falansın frenler tutmuyor az kalsın kaza yapıyorsun amma fesatım he :D
[/quote]
sen bunu deyince eski halimi hatırladım polisler kim bu deli o bisiklete ne takmış deyip duruyormuş :drinks: işin komiği valla bir şey yoktu bisikletle arkadaşlarla yaışıyorduk. :drinks:

Bende 16 mbps'e kadar lık tarifeyi kullanıyorum.Daha önce hızım hiç düşmezdi geçen haftaya kadar tabi bende arayıp sorun ne dedim,kota aşılmış dedi biri,iyi dedim. 5 saat sonra ine aradım karşıma bu sefer bir bayan çıktı arıza kaydı oluşturdu,ben kota aşımı olabilirmi dedim hayır dedi,kotayı aştınız ama hızın 1 mbps ye düşmez dedi şaşırdım.2.gün hızım tekrar yükseldi,ve bugün ine düştü.Aradım tekrar bir arıza kaydı daha bakalım ne olucak.

Belki haberiniz yoktur diye söylüyorum önceden kotayı aşınca benim hiç düşmüyordu ama TTNet Nisan 2012 tarihi itibariyle Adil kota kullanım olayını resmen devreye soktu diyebilirim bu nedenle çoğu kişilerde hızlar bir müddet sonra düşüyor tabi düşmeyen şanslı kişilerde olabiliyor 10 günlük geckmeyle birazda ben mesela :)

Kardeş Benim hızım da düştü hemen müşteri hizmetlerini aradım nasıl olur dedim Hem Sınırsız tarife dediniz hemde 50 Gbyt sınır getirmişsiniz dedim ve hakkımı mahkemede arayacağımı belirttim yarım saate kalmadı hızım eskiye döndü ve hala indirme yapıyorum şu an 68 Gbyt etti

[warning][color=#FF0000][b]DİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

[topic=872]Forum Kuralları[/topic] - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecek, ileti yazanlar uyarı alacaktır.[/b][/color][/warning]