Jump to content

[ Şok Fiyat] [ Ank ] Palit Gts 450 Sonic Platınum

buferhn
 Share

Recommended Posts

[color="#FF0000"][size="5"][b]FORUM DIŞINDA SATILMIŞTIR[/b][/size][/color]

Ekran kartımı değiştirdiğim için satışa sunuyorum kartın herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır .[color=#FF0000] [b]23.01.2011[/b][/color] tarihinde alınm[/b]ış olup [b][color=#FF0000]FULL KUTU VE İÇERİKLER[/color] [/b]mevcut [color=#FF0000][b]GARANTİSİ 23.01.2013[/b][/color] TARİHİNE KADAR DEVAM ETMEKTEDİR size full kutu ile beraber verilecektir .

ANKARADA OTURAN ALMAK İSTEYEN OLURSA ELDEN HALLEDEBİLİRİZ .

[size="5"][center][color=#FF0000][b]FİYAT : 140 LİRA
İNDİRİM FİLAN YOK SON FİYAT[/b][/color][/center][/size]

[b]1024 GDDR5 128 BİT DUAL - DVI - HDMI[/b]

CİDDİ ALICILAR PM ATSIN MOBİLDEN VEYA BİLGİSAYARDAN HEMEN HEMEN HER SAAT ONLİNEYİM .

[img]http://f1205.hizliresim.com/x/6/5cwzy.jpg[/img]
[img]http://f1205.hizliresim.com/x/6/5cx5g.jpg[/img] Edited by buferhn

Bunun VGA çıkışıda varmı? Çift slot kapağımı kullanıyor. Girişlerinin olduğu tarafında bir resmini koyarsanız iyi olur sanırım. Alacak olanlar(bu belki bende olabilirim) daha iyi karar verirler.

Edited by mrkan

[quote name='mrkan' date='07 May 2012 - 18:05 ' timestamp='1336403130' post='1197818']
Bunun VGA çıkışıda varmı? Çift slot kapağımı kullanıyor. Girişlerinin olduğu tarafında bir resmini koyarsanız iyi olur sanırım. Alacak olanlar(bu belki bende olabilirim) daha iyi karar verirler.
[/quote]
Vga çıkışı var.

Tamam kart güzelmiş. Aslında bir ekran kartı almayı düşünüyordum. Ama tereddütteyim şu anda. AMD Athlon 2,5 ghz. 7550 dual core işlemci kullanıyorum. Ram.lerim 4 gb. Bu işlemci ile birlikte oyunlarda en iyi performansı almak için acaba AMD-ATİ ekran kartımı almalıyım yoksa Nvidia'mı. Bu konuda tereddütlüyüm. AMD işlemci ile AMD_ATİ ekran kartı tavsiye ediyorlar,uyum açısından. Sizin fikriniz nedir.

[quote name='LeOn.' date='07 May 2012 - 19:02 ' timestamp='1336406560' post='1197865']
Özelden soruma cevap verirmisin.
[/quote]

Özelden soru falan gelmemişki!

[quote name='mrkan' date='07 May 2012 - 19:05 ' timestamp='1336406703' post='1197866']
Tamam kart güzelmiş. Aslında bir ekran kartı almayı düşünüyordum. Ama tereddütteyim şu anda. AMD Athlon 2,5 ghz. 7550 dual core işlemci kullanıyorum. Ram.lerim 4 gb. Bu işlemci ile birlikte oyunlarda en iyi performansı almak için acaba AMD-ATİ ekran kartımı almalıyım yoksa Nvidia'mı. Bu konuda tereddütlüyüm. AMD işlemci ile AMD_ATİ ekran kartı tavsiye ediyorlar,uyum açısından. Sizin fikriniz nedir.

Özelden soru falan gelmemişki!
[/quote]

Soruyu sana sormadımki :D buferhn'a sordum

[quote name='buferhn' date='07 May 2012 - 23:06 ' timestamp='1336421168' post='1198005']
benim sistemim amd ben amd sistem ile bu kartı kullanıyordum dediğim gibi sıkıntısız çalışıyor ben sadece bir üst sınıf kart almak için değiştiriyorum .
[/quote]

Peki bu kartla yeni çıkan yüksek konfigrasyon isteyen oyunları, üst seviyelerde çalıştırabilirmiyim.

[quote name='mrkan' date='07 May 2012 - 20:29 ' timestamp='1336422541' post='1198023']
Peki bu kartla yeni çıkan yüksek konfigrasyon isteyen oyunları, üst seviyelerde çalıştırabilirmiyim.
[/quote]

Battlefield 3 , Call of Duty Modern Warfare 3 bu tür oyunları yüksek seviyede tabiki oynuyamassın hocam yani ben Crysis - 2'yi mediumda oynadım sorunsuz oyunu bitirdim .ama benım sistem imzamdaki sen düşün .

[quote name='buferhn' date='07 May 2012 - 23:32 ' timestamp='1336422769' post='1198024']
Battlefield 3 , Call of Duty Modern Warfare 3 bu tür oyunları yüksek seviyede tabiki oynuyamassın hocam yani ben Crysis - 2'yi mediumda oynadım sorunsuz oyunu bitirdim .ama benım sistem imzamdaki sen düşün .
[/quote]

O zaman ben biraz daha iyi bir ati kart alayım. Gerekirse biraz daha fazla veririm. Kredi kartına taksitle alırım. Size iyi satışlar dilerim.