Jump to content

En İyi Forum Sistemi

Kral__
 Share

Recommended Posts

Arkadaşları bu aralar forum sitesi kurmaya uğraşıyorum.Smf, phpBB, MyBB,Joomla gibi sistemleri denedim ve en iyisi smf olduğuna karar verdim.Sizlerden ricam güvenilir bir forum sistemi önermenizdir.Sizce en iyi sistem hangisidir ? :blush:

Edited by Kral__

• Editor

En güvenli sistem sensin Kral_ o yüzden hangisini kullanırsan kullan güvenliğini almadığın sürece hacklenirsin.Smf yada başkası farketmez.Tabiki hacker lar tarafındanda bilinirki en sağlamları Vbulletin dir.

[b]Null Var Nette Ararsan Çok Var Bulmassan Yardımcı Olurum Fix'lenmişlere Dikkat Et Madem Kendini Geliştireceksin Forum Scriptine Ya VBluettin Yada IPB Kur,Gerçekten Vaktini Alır Ama Değer Diğer Forum Scriptleri Bunlar Kadar Profesyonel Değil.IPB Ve VBluettin İçinde bulunan Modlarla Kendi Forumunun İçine Gömdükçe Görselikte Şahane,Gelen Foruma Giriş Yapan Üyelerin Gözlene Hoş Ve Zarif Bir Görüntü Verirsin.Temalarını İncele IPB Ve Mybb Aradaki Farkı Sen Benden daha İyi Göreceğine Eminim.

Dipnot:3 Sene IPB Çalıştım Ve Sıkılmadan Usanmadan Hala Zevk Veriyor.Gerçekten Elinin altında Bulunsun İstiyorsan İlerde İşine Yarayacak Ve Gün Geldiğinde Şaşmayacağın Bir Forum Scipti Fiyatı Pahallı.O Yüzden NULL Kur,Kendini Geliştir İlerde Satın Alırsın.
[/b]

[quote name='FeLSeFeCi' date='13 May 2012 - 20:31 ' timestamp='1336933878' post='1200679']
[color=#445563][font=verdana, tahoma, sans-serif][b]MyBB güzel ben denemedim süper [/b][/font][/color]
[/quote]
denemediniz ve süper olduğuna kanaat getirdiniz Hayırlısı.

[quote name='pairs' date='13 May 2012 - 09:25 ' timestamp='1336901128' post='1200463']
En güvenli sistem sensin Kral_ o yüzden hangisini kullanırsan kullan güvenliğini almadığın sürece hacklenirsin.Smf yada başkası farketmez.Tabiki hacker lar tarafındanda bilinirki en sağlamları Vbulletin dir.
[/quote]

bencede vbulletin al ama vbulletin lisansız da bot basma riski cok uye ol kısmını gelıstırıp zor bir hale hetirmen lasım yoksa bot basıyo siteyi aynı zamanda bana ulasırsan vbulletin 3.8.x versiyonlardan bırını uploand ederim..
Elimde v3.8.5, 3.8.6, 3.8.7 versiyonları mevcut vbulletininde tema harıc butun işlerinide yaparım

Edited by NighTiL