Jump to content

Windows 7 Hoparlör Ses Seviye Sorunu

cenk88
 Share

Recommended Posts

Günaydın sevgili arkadaşlar.başıma öyle bir şey geldi ki sorun küçük olmasına rağmen bir türlü çözemedim ve sizlerden yardım almaya geldim.windows 7 professional 64 bit kullanıyorum.dün akşam youtube den video izlerken bir anda hoparlör sesi sıfıra düştü.mause ile 100 e cıkardıgımda benimle inatlaşır gibi kendini direk 0 a cekiyor.naptıysam sorunu gideremedim.pc yi yeniden baslattıgımda ilk basta wındows medıa playerden 1 mp3 dınleyebılıyom.ama ondan sonra aynı hata tekrarlanıyor.acaba virüs falan böyle birsey yapabilirmi.yardımcı olursanız cok memnun olucam.iyi günler..

Gün içinde o kadar görüntülenmesine rağmen hiç bir arkadaşın yada yöneticinin konuya cevap yazmaması yada bir öneride bulunmaması beni üzdü.ben kendi adıma bu siteden bir yardım bekliyordum.Anladım ki boşuna ümitlenmişim.neyse herkese iyi çalışmalar genede..

[quote name='cenk88' date='17 May 2012 - 15:25 ' timestamp='1337268357' post='1201967']
Gün içinde o kadar görüntülenmesine rağmen hiç bir arkadaşın yada yöneticinin konuya cevap yazmaması yada bir öneride bulunmaması beni üzdü.ben kendi adıma bu siteden bir yardım bekliyordum.Anladım ki boşuna ümitlenmişim.neyse herkese iyi çalışmalar genede..
[/quote]
mevzu görüntülenme diyorsun bilmeyen biri seni yanlış yönlendirir.
1.sistemi geri yükle
2.virüs taraması
3.driver genus ile ses driverini güncelle
olasılıklar çok olabilir onun ıcın kesın çözümü araştıracaksın sitem etmiceksin elbette destek olacagız ama yanlış ilaç adam öldürür
sistem bakımı ve optımızesı ıcın avgtuneup kullan vsvs