Jump to content

Satılık Masaüstü Pc 'm

KenanK
 Share

Recommended Posts

2009 yılında kendi ellerim ile topladığım Kasamı satma kararı verdim. satış sebebim ise bir notebook alma isteğimdendir.. 2009 yılından beri çıkan bütün oyunları oynamış bulunmaktayım. herhangi bir kasma olduğunu daha görmedim. ayrıca aldığımdan günden beri aynı sistemi kullanmaktayım.. herhangi bir sorunu asla yoktur. 5 ayda bir rutin iç temizliği yapılmaktadır. Pazarlık payı bulunmaktadır. notebook ile takasta düşünülebilir.

w8 RC Kurdum Şuan Onu Kullanıyorum...

PC Hakkında ;

Faturası Hala Daha Durmaktadır.

İşlemci: Core2duo E7400 2.8GHz.

Ram : 6gb (2+2+2) Kingston

Anakart : Gigabyte EP43-DS3LR

Ekran Kartı : Zotac 9600 GT AMP 512mb 256Bit

HDD : 1TB Seagate

DVD RW : Samsung

Monitör : Samsung 933NW 19"

Kasa : Gigabyte

[code]http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-2009-yilinda-vatandan-toplanma-kasa-monitor-77065959/detay/[/code] Edited by KenanK

monitörsüz sadece kasayı alsam kaca satarsın fiyat için sordum yani ama cazip olursa alabilirim :)
sistemin gercekten güzel sadece kasanın en son oluru nedir kardesim almaya karar verdim benim pc var ekran kartım yandı canıma tak etti yakın özellikte sadece kası desitircem okadar :) monitör filan var yani.

= Pcim =
intel core 2 duo işlemci e4600
nvidia 8500gt ekrankartı
320 gb wd hdd
2 gb ddr3 ram kingstone
dvd okuyucu samsung
kart okuyucu

böyle işte :)

Edited by xmyk

[quote name='xmyk' date='25 June 2012 - 23:05 ' timestamp='1340654756' post='1215823']
monitörsüz sadece kasayı alsam kaca satarsın fiyat için sordum yani ama cazip olursa alabilirim :)
[/quote]

[b]Monitörsüz olarak satmıyorum... komple satıcam... uğraşmam bir daha monitörle falan...[/b]

[quote name='xmyk' date='25 June 2012 - 23:25 ' timestamp='1340655927' post='1215828']
kararına saygı duyarım kardesim saglık olsun bu arada ekran kartından memnunmusun benimki yandı deistircem alabilirim seninkinden memnunsan
[/quote]

[b]ekran kartından şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.. 2009dan beri neredeyse bütün oyunları oynadım en son max payne 3 dahil gram kastığını görmedim.. zaten amp edition.. otomatik o.c li ;)[/b]