Jump to content

Telefonda Istediğim Müziği Arabada Dinleme

HaNZo27
 Share

Recommended Posts

hayırlı geceler arkadaslar hepinizin kandili mübarek olsun..
Ben bir arkadsın arabasında aux girişi ördüm araba 2012 model WV polo benimde 2012 model Ford Transit Connect'im Var ben çakmaklık girişinde telefonu takıp istediğim müziü,ği dinlemek istiyorum böyle bi alet veya buna benzzer bi alet edevat varmı size sormak istedim.. şimdiden teşekkürler

Bu şekilde kullanabileceğin aletler var,

1) Direk çakmaklığa taktığın ve genelde kendi 1-2 gb hafızası olan mp3 çalarlar var, radyo frekansından yayın yapıyorlar ve sen radyonda o frekansı ayarlayıp dinliyorsun.

2) Halk dilinde kablolu kaset diye geçer, bende adını bilmiyorum, onu arabanın teybine takarak ve onun girişine, mp3, mp4 çalar, telefon yada bunlar gibi birşeylerle ses çıkışını bağlarsan dinlersin...

[quote name='ekycy' date='05 July 2012 - 03:27 ' timestamp='1341451660' post='1218779']
Bu şekilde kullanabileceğin aletler var,

1) Direk çakmaklığa taktığın ve genelde kendi 1-2 gb hafızası olan mp3 çalarlar var, radyo frekansından yayın yapıyorlar ve sen radyonda o frekansı ayarlayıp dinliyorsun.

2) Halk dilinde kablolu kaset diye geçer, bende adını bilmiyorum, onu arabanın teybine takarak ve onun girişine, mp3, mp4 çalar, telefon yada bunlar gibi birşeylerle ses çıkışını bağlarsan dinlersin...
[/quote]
1)Dediğin alet İstanbul'da kullanılmıyor boş frekans bulma zor kaliteli bir yanı yok nede olsa çin malı hepsi

2)Benim Arbamda Kaset Yeri Yok.. :(

3)Androidli telefonum var böyle bi program felan var nokiada varmıs.

[img]http://resim.donanimhaber.com/upfiles/62133/F89BCCB593964F02AF2DA89E03907244.jpg[/img]

Teybinizin arkasında aux girişine bağlaya bilirsiniz bağlayabilimek için aux kablosu almanız gerekiyor.Bağlantıları yaptıktan sonra teypte aux menüsüne geldiğinizde müzik çaları açıp dinleyebilirsiniz. fiyatı 5 tl civarında.

Edited by pafta23

Arkadaşının arabasından bahsetmiş aux çıkışı için, kendi aracında olduğunu söylememiş, ben o yüzden bu seçeneği sunmamıştım ama umarım onun aracında da vardır aux çıkışından ve işini görür :D