Jump to content

Androidli Telefon Önerileriniz

Share

Recommended Posts

Merhabalar.Nokia e66 telefonumun kırılması ile akıllı telefon almaya karar verdim.Android işletim sistemine sahip 600-650 tl bütçe ayırdım bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefonlar var mı acaba samsung galaxy ace haricinde.İlginiz içim şimdiden teşekkür ederim.

[quote name='MostWanted' date='08 July 2012 - 20:40 ' timestamp='1341772836' post='1219778']
galaxy w yi öneririm, şuanda bu mesajı ondan yazıyorum, fakat şunu söylim birden fazla iş içün çok yeterli bi telefon değil ama bu fiyata alabileceğin en iyi telefon ;)
[/quote]

şuanda düşüncemde o var zaten dün akşam baktım beyazı hoşuma gitti =)

[quote name='ECEL34' date='08 July 2012 - 20:31 ' timestamp='1341772274' post='1219774']
Samsung galaxy ace 3 5830i Android vs hepsi canavar gıbı kendım kullanıyorum tavsıye ederım.
[/quote]
832 mhz işlemcisi olan mı dediğiniz cihaz?

[quote name='ECEL34' date='08 July 2012 - 20:31 ' timestamp='1341772274' post='1219774']
Samsung galaxy ace 3 5830i Android vs hepsi canavar gıbı kendım kullanıyorum tavsıye ederım.
[/quote]
832 mhz işlemcisi olan mı dediğiniz cihaz?

[quote name='lovefist' date='08 July 2012 - 21:03 ' timestamp='1341774203' post='1219788']
Samsung Galaxy Ace öneririm.
[/quote]

internetten araştırdığıma göre flash desteği yokmuş shiftdelete.net de inceleme videosunu izledim öyle diyordu doğrumu ki

• Editor

[b]kardeş o paraya MostWanted üstadın da dediği gibi ben de Galaxy Wonder'ı tavsiye ederim... [/b][b]Galaxy Wonder'ın işlemci hızı sanırım[/b] [b]1.4 Ghz idi, yani hızı iyi...[/b]
[b]
gerçi bütçeni belirtmişsin ama biraz bütçeni zorlarsan ve senin için garanti çok da önemli değilse, sana tavsiyem internetten 1000-1100 TL arasında sıfır Galaxy SII alabilirsin...

on numara telefon... al bu telefonu ömür boyu kullan... favori bir telefon olduğu için her türlü uygulama da bulursun, teknik destek de bulursun...

Galaxy SII'mi seviyorum:hug: kişiselleştirmesi de, hız aşırtması da çok kolay ^_^

şu anda SII'nin hızı 1.6 Ghz.... :showoff:
[/b]

[quote name='mephistooo2' date='08 July 2012 - 21:21 ' timestamp='1341775308' post='1219796']
[b]kardeş o paraya MostWanted üstadın da dediği gibi ben de Galaxy Wonder'ı tavsiye ederim... [/b][b]Galaxy Wonder'ın işlemci hızı sanırım[/b] [b]1.4 Ghz idi, yani hızı iyi...[/b]
[b]
gerçi bütçeni belirtmişsin ama biraz bütçeni zorlarsan ve senin için garanti çok da önemli değilse, sana tavsiyem internetten 1000-1100 TL arasında sıfır Galaxy SII alabilirsin...

on numara telefon... al bu telefonu ömür boyu kullan... favori bir telefon olduğu için her türlü uygulama da bulursun, teknik destek de bulursun...

Galaxy SII'mi seviyorum:hug: kişiselleştirmesi de, hız aşırtması da çok kolay ^_^

şu anda SII'nin hızı 1.6 Ghz.... :showoff:
[/b]
[/quote]

aslında 1000 tl ıphone 4 32 gb var simfree.ben öğrenciyim bütcemi fazla zorlamak istemiyorum =)

Bu telefonu öneririm sana ben kullanıyom gayet memnunum kamerasıda 5 ama harika resim çekiyo herşeyi güzel

Sony Xperia U
http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-u-4-gb/productDetails.aspx?productId=telcepericeu&categoryId=371946#Gorseller