Jump to content

Pro Evolution Soccer 2013'ün Yeni Oynanış Videosu

Share

Recommended Posts

[color="#222222"][quote]Konami tarafından geliştirilen futbol simülasyonu oyunu Pro Evolution Soccer 2013'ün yeni oynanış videosu yayımlandı. Sonbahar aylarında piyasaya sürülecek olan oyunun videosu sizlerle...[/quote][/color]
[i]
[/i]
[i][media]http://www.youtube.com/watch?v=gEb9m_-naAY[/media][/i]

[color="#222222"]Kaynak: [CODE]http://www.trgamer.com/Haber/pro-evolution-soccer-2013un-yeni-oynanis-videosu/1/21056.trg[/CODE][/color] Edited by Bırak Gitsin...

2014 de oyun motoru tamamen degısıp fox engıne kullanılıcak belkı o zaman bı şansı olabılır pes ın oda olmazsa batar

2014 de oyun motoru tamamen degısıp fox engıne kullanılıcak belkı o zaman bı şansı olabılır pes ın oda olmazsa batar

[b]Bence 2012'den iyi olduğunu söyleyebilirim açıkçası FIFA 13'ün oynanış hakkında tam iç açıcı bir video şuana kadar yayınlanmamış olsada FIFA 12'de EA kendini yeterince kanıtladı ben FIFA 12 kullanıcısı olarak şahsen aldığım için çok memnunum.Şunu söyleyebilirim ki PES'ide okadar hafife almayın her iki oyun similasyon krallarının hataları hala mevcut (yapay zeka) bu sene FIFA 13'ten bakalım ne gibi figürler bizleri bekliyor.[/b]

[quote name='Anarchosa' date='18 July 2012 - 23:28 ' timestamp='1342643297' post='1222488']
[b]Bence 2012'den iyi olduğunu söyleyebilirim açıkçası FIFA 13'ün oynanış hakkında tam iç açıcı bir video şuana kadar yayınlanmamış olsada FIFA 12'de EA kendini yeterince kanıtladı ben FIFA 12 kullanıcısı olarak şahsen aldığım için çok memnunum.Şunu söyleyebilirim ki PES'ide okadar hafife almayın her iki oyun similasyon krallarının hataları hala mevcut (yapay zeka) bu sene FIFA 13'ten bakalım ne gibi figürler bizleri bekliyor.[/b]
[/quote]
emin olun pes bizim gibi bi kaç ülkede tercih meselesi 3,5 futbolcunun yaptığı reklamla türkiye de meşhur oldu gitti pes geceleri falan düzenlendi falan filan fıfa gerçeklik ambias olsun çok çok iyi buda 2013 videosu

[media]http://www.youtube.com/watch?v=iOeAKAA7ae0[/media]

[quote name='Anarchosa' date='18 July 2012 - 23:39 ' timestamp='1342643991' post='1222492']
bunu izlemiştim PES gibi bir tam detaylı açılım yapılmamış o videoyu bekliyordum ben :)
[/quote]
buyur kardeşim onuda buluruz :dribble:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=nGHMDbTG8Ms&feature=related[/media]

Çok iyi oldu bu ben beğendim ikisinide indirip kafada tartmak lazım çok golcü bir oyuncu değilim ama orta sahada iyi ara pas attığında topun gidişatı FIFA 12'de çok iyiydi yalnız bazen saçmalıyordu 13'de bunu düzelteceklerini söylediler,ek bilgiler arasında hakem olma moduda gizlilik için de eğer olursa gerçekten çok zevkli maçlar bizi bekliyor.

[b]2011 den beri fifa müthiş yol kat etti ve beni fifa 11 ve 12 ye hayran bıraktı... heleki xbox ta bir fifa 12 oynadımki PC ile alakası yok... müthiş bişeee... kesinlike ben fifa diyorum.. 2013 den acayip umutluyum.. umarım bu sefer türkiye ligini tekrardan dahil ederler oyuna ;)[/b]

[b][font="Arial"]Konami tarafından yapılan basın duyurusunda [/font]

[font="Arial"]PES 2013'ün demosunun 25 Temmuz'da; PC, PS3 ve X360 platformları için çıkacağı açıklandı. [/font][font="Arial"]Demoda toplamda 8 takım olacak. İngiltere, Almanya, Portekiz ve İtalya olmak üzere 4 tanesi ulusal takım olurken; Copa Libertadores modunda ise Santos FC, SC International, Fluminense ve Flamengo takımları yer alacak. Tüm zorluk seviyeleri demoda bulunacak. Yapılan açıklama içinde, PES FullControl ile yeni oyunun kullanıcılara topla her pasta, her atışta ve hatta ilk dokunuşta tam bir kontrol vereceği belirtiliyor. [/font][/b]

Edited by KenanK

[quote name='KenanK' date='18 July 2012 - 21:36 ' timestamp='1342640202' post='1222467']
[b]pes 2012 den değişen bi oklar var sanırsam videoda :D[/b]
[/quote]

oynanışta oklar yok! o sadece tam kontrol oynandığını gösteriyor ;)