Jump to content

Bilgisayar İzleme

Share

Recommended Posts

Arkadaşlar evimde bulunan bilgisayarın kullanımını izlemek istiyorum.Oğlum artık yetişkin herhangi bir sakıncalı siteye girme durumu varsa aboneliğimi güvenli pakete alıp en azından onu bilgi ve diğer kirlilikten korumak istiyorum.Bu konuda yardımcı olacak varsa sevinirim.

golden age sitemizde var keylogger çak bak nerelere giriyor. sözlü ve mantıklı anlatılan yasak; zorunlu yasaktan daha etkilidir. benim makinelerimde istediğin her siteye girebilirsin hesabını verdiğin sürece. (hele kızın varsa)ergenler başımızın en tatlı belaları belki bir zamanlar bizlerde öyle asi delikanlıydık ama teknoloji özürlüydük çünkü yoktu.zerrin egeliler'in fotoğrafının olduğu dergi almaya bile utanırdık. şimdiyse cinsellik nerdeyse ergenlikten önceye geçti. veletler herşeyi senden daha iyi bilyorlar. akıllı eğitim herşeyin çözümüdür. 1- yalan söyleme 2- doğruyu senden öğrensin 3- doğru zamanı iyi belirle 5- kötülerden sakınmasını hatalı olduğunu senden öğrensinanne baba olarak ergenimizle mantıklı ve makul konuşursan her sorunu çözeriz. yaşım 48 ve ergen kız babasıyım

2parmak hocamızın anlattığı gibi ergenlik çağında yasaklar çiğnenmek için konulur. Siz ne kadar engellerseniz o kadar yapmak isteyecektir. En güzeli oturup konuşup doğru ve yanlışları sizin tecrübelerinizden öğrenmesi daha makul gözüküyor.

bence bu işe hiç girmeyin çünki elde edeceğiniz bütün takip progrmalrı virüslü sayılır hepsi keyloger sonucta .bilmeden öğrenmek isterken başka şeyleri kaybedebilirsiniz.ama hangi sitelere giriyo derseniz bunu silerken gösteren programlar var.ne bilim hemen hemen biçok programda var ununstall programları virüs progrmaları.bunlar işinizi görür detay istersenizde isim verebiliriz.ama keylogerlere girmeyin derim