Jump to content

Tercih Yapmaktan Acizim Sözelciler!

asmazh
 Share

Recommended Posts

[color="#FF0000"]Es Selamünaleyküm.[/color]

[color="#0000FF"]Beyler ben tercih yapacağım amma gelin görün ki, sadece ders çalışmaya programlanmış bir insanım. 1 yıl aralıksız çalışırken hiç düşünmedim nereyi tercih edeceğim diye. Düz lise mezunuyum. Lanet olsun ki sözelciyim. Puanlarım aşağıdaki gibi. Bana bir şeyler önerin, Allah'ınıza kurban olim sizin :D[/color]

[img]http://f1207.hizliresim.com/z/p/9xx90.png[/img]

kardeş bu puanla ancak tarih böülmlerine gidersin bide iletişim fakültelerine bana kalırsa iletişimin iyi ve kuvvetliyse ileşim fakültesini dene derim buradada halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü iyi . bak ben pdr mezunuyum ben pdr yazdığımda bütün tanıdıklarım hocalarım karşı çıktı ozamanlar daha gelişmemişti ama ben inandım şu an bölümün durumu ortada ben inanıyorum ki gelişen türkiye iletişime illaki bir gün önem verecek eğer sende inanırsan yaz derim yinede hocalarından destek al.

[quote name='anarşig' date='21 July 2012 - 22:14 ' timestamp='1342898076' post='1223394']
kardeş bu puanla ancak tarih böülmlerine gidersin bide iletişim fakültelerine bana kalırsa iletişimin iyi ve kuvvetliyse ileşim fakültesini dene derim buradada halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü iyi . bak ben pdr mezunuyum ben pdr yazdığımda bütün tanıdıklarım hocalarım karşı çıktı ozamanlar daha gelişmemişti ama ben inandım şu an bölümün durumu ortada ben inanıyorum ki gelişen türkiye iletişime illaki bir gün önem verecek eğer sende inanırsan yaz derim yinede hocalarından destek al.
[/quote]
İnşallah öyle olur. Önerin için teşekkür ederim, düşünmeye değer...

[quote name='Hasan.Kara' date='21 July 2012 - 23:47 ' timestamp='1342903675' post='1223416']
[color="#000000"][b][size="2"][font="Book Antiqua"]Diploma Notunun Düşük Olmasına Rağmen Sınavlarda İyi Yapmışsın :D Tebrik Ederim.[/font][/size][/b][/color]
[/quote]
Eyvallah Hasan

[quote name='asmazh' date='21 July 2012 - 21:24 ' timestamp='1342905883' post='1223427']
İnşallah öyle olur. Önerin için teşekkür ederim, düşünmeye değer...

Eyvallah Hasan
[/quote]

karrdes yinede öğretmenlerine danış varsa dershanene sırf ben boyle dedim diye gidip iletişim yazma burası Türkiye ne olacağı belli olmaz onlar bu işi senden hepimizden iyi biliyolar.

[quote name='anarşig' date='22 July 2012 - 01:44 ' timestamp='1342910660' post='1223451']
karrdes yinede öğretmenlerine danış varsa dershanene sırf ben boyle dedim diye gidip iletişim yazma burası Türkiye ne olacağı belli olmaz onlar bu işi senden hepimizden iyi biliyolar.
[/quote]
Eyvallah ilgilendiğin için. Tabi ki de sağa sola danışacağım. :)

[color="#8B0000"]ÖSYM Tercih robotu yapmış, onu incele derim. Ayrıca bir öğretmen yardımı al. Tercihler bugün başladı. Herkese başarılar.
[/color]
[code]www.tercihrobotu.com.tr[/code]