Jump to content

Yine Yunanlýlar!

TuF!

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k sitesinde büyük bir rezalet yaþanýyor.Ulu Önder'imiz adýna koyulmuþ bu video kemal gay turk adýyla yayýnda... Vide un kaldýrýlmasý için (Flag as Inappropriate) Linkine Basýnýz ve oradan (Hate Speech) seçiniz. Ve en önemlisi arkadaþlarýnýza da iletiniz...

Ben dayanamadým tnctr de de konu açmak gerekli diye düþündüm.. hatam varsa kusuruma bakmayýn... :)

kardes ya týklýyorum ama kabul etmiyo yani hata veriyorrrr niye acabaaa

Video yu protesto edebilmek için önce youtube den hesap almanýz gerekiyor arkadaþlar beþ dakkanýzý almaz...

Bu arada Atatürk düsmanlari sadece yunanlarda falan degil malesef bu ülkede olup hala türküm diyemeyen (zaten demeyi bile haketmediklerini de kanitlayan ) bir sürü adi var. Habelerde gördünüz mü bilmiyorum ama (video linki bulamadim ) buyrun cuma bozgeyikin Atatürk üzerine fikra diye anlattiginin yaziya dökülmüs hali için link :

Please register to see this content.

Bu arada Atatürk düsmanlari sadece yunanlarda falan degil malesef bu ülkede olup hala türküm diyemeyen (zaten demeyi bile haketmediklerini de kanitlayan ) bir sürü adi var. Habelerde gördünüz mü bilmiyorum ama (video linki bulamadim ) buyrun cuma bozgeyikin Atatürk üzerine fikra diye anlattiginin yaziya dökülmüs hali için link :

Direk habelerde seyrettim videosunada baktým. Anlattýðý þey tamamen bir uydurmaca. Bunun gibi kendini halk maymunu yapan ve bir yerlere gelmek uðruna kendisini bile satabilecek adamlarý bu toplum ezmiþtir ve ezmeye devam edecektir.

Ýnternethaber- Video paylaþým sitesi YouTube, bir Yunanlý'nýn oyuncaðý oldu. Stavreatos nickli Yunanlý, Atatürk ve Türk halkýna hakaret için yine sahnede.

YouTube Ýnternethaber okurlarýnýn tepkisi üzerine Atatürk'e ve Türk halkýna "gay" diyen videoyu dün yayýndan kaldýrmýþtý. Stavreatos nickli Yunanlý'nýn üyeliði de iptal edilmiþti.

BU NASIL DENETÝM

Ancak ayný Yunanlý bu kez "Stavraetos212007" nicki ile yeniden giriþ yapýp ayný videonun daha beterini yayýna verdi. Bu videoda "Merhaba ben Kemal. Gay Türk halkýnýn babasýyým" sözleri ile baþlayan o çirkin videoya ek yapýlmýþ. Ulu Önder'in farklý bir animasyonu yapýlmýþ ve bir þarký eþliðinde bu yayýnlanýyor.

Ayný iðrenç yakýþtýrma ve aþaðýlama BU videoda yer alýyor. Üstelik ilk videodan çok büyük bir çirkinlik sergileniyor.

YENÝDEN GÖREV BAÞINA

YouTube anlaþýlan iþin ciddiyetini kavramadý. Ýlk videoyu yayýndan kaldýrdýktan saatler sonra bu videonun yayýnlanmasýna izin vermeleri bunun göstergesi. Lütfen sessiz kalmayýn. Ýlk raundu siz deðerli okurlarýmýz kazandý. Þimdi sýra ikincisinde.

AYNI METNÝ GÖNDEREBÝLÝRSÝNÝZ

Aþaðýdaki Ýngilizce metni YouTube göndererek tepkinizi dile getirebilirsiniz. Metni bu linke týklayarak iletebilirsiniz;

YouTube administrators,

The videos you have been still broadcasting contain contemptuous and insulting claims about Mustafa Kemal Ataturk the founder of the Turkish Republic. Also, Turkish nation has been seriously insulted in this still broadcasting video. Because of these reasons, We do condemn you and ask you to stop broadcasting these videos as soon as possible.

(VIDEO: You are broadcasting a video with the title ‘kemal gay turk’ in your web site.)

Metnin Türkçesi;

(Yayýnlamakta olduðunuz bu videolar Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'e aðýr hakaret ve küfürler içermektedir. Ayrýca Türk Milleti ciddi bir þekilde aþaðýlamaktadýr. Bu nedenler sizi kýnýyor ve videolarýn bir an evvel yayýndan kaldýrýlmasýný istiyoruz.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...