Jump to content

550 TL bütçe ile hangi telefonu almalıyım?

onuryolal
 Share

Recommended Posts

[b] [b][color=#ff0000]onuryolal[/color][/b][color=#000000][color=green] : Dostum bu zaman'a kadar hep samsung kullandım benden sana tavsiye Samsun galaxy ace al derim şuan ki fiyatı 550 arası istersen az zaman daha ßekle Samsung Galaxy W Al Ama Galaxy serisinden vazgeçme derim...[/color][/color][/b]

Edited by murathassoy

kesinlikle alkateli al.. ekran büyük falan diye düşünme.. eline aldığında tam oturuyor.. film müzik.. skype chat herşey için ideal... hatta bir çok oyun sorunsuz açılacaktır.. bilmeyenler için.. alcatel dünyanin sayili cep telefonu ve ev telefonu üreticilerinden biridir.. daha samsung sony ericcson piyasada yokken alcatel , motorola ve philips vardı piyasalarda... alcatel gerçekten kaliteli markadır.. sorgusuz sualsiz al derim.. bu özellikte bu boyutlarda cihazları 1000 tl den aşağı bulamazsın.. hele samsung gibi ismi olan ama kalitesi olmayan bir telefona asla para ödeme pişman olursun.. samsung un galaxy pop-plus s2 ve s3 modellerini kullandım.. hepsi şebeke problem li idi.. kesinlikle samsung a bakma.. alcateli al rahatla

işlemci 1.4 ghz ve galaxy w nun kullandığı işlemci ile aynı.... gpu andreno 205 bir çok oyunu hatta şuan için hepsini çok rahat oynatır... ram 512 mb... çift kamera... sonuç olarak samsung galaxy w 800 tl bu ise 550 tl... karar senin... bu arada 600 tl ye samsung ace gibi 600 mhz lik işlemcili telefonları satıyorlar... kısaca özetlemek gerekirse fiyat performans ürünüdür alcatel.. bence araştır..öyle karar ver..

internetten filim izlerim.. skype yada diğer programlar ile görüntülü chat yaparım.. oyun oynarım.. pc de ne yapiyorsam yapmak isterim diyorsan şuan için alcatel en iyi çözüm.. bu fiyata bu özelliği bulamazsın.. servisini bilmem nasildir ama.. alcatel marka olarak iyi bilirim.. geçmişte hiç bir ürünü arızalanmamıştı... samsung tan da köklüdür firma olarak...

Edited by srkngncy

kardeşim hiç tereddüt etme başkada bir şey düşünme 1 hafta önce aldım kamerası da dahil olmak üzere 10 numara kesinlikle kaçırma derim
[url="http://www.hepsiburada.com/liste/sony-ericsson-xperia-ray/productDetails.aspx?productId=telceperickray&categoryId=371946"]http://www.hepsiburada.com/liste/sony-ericsson-xperia-ray/productDetails.aspx?productId=telceperickray&categoryId=371946[/url]

Bnde HTC Desire C golf öneririm sipariş verdim beklemekteyim vatanda su an indirim var 549 tl telefon htc'nin çıkardıgı son giriş telefonu rakiplerine göre iyi 600mhz işlemcisi olmasına ragmen galaxy ace plus'dan daha iyi yorumları alıyorum. Eger biraz daha bekleyebilirsen telefon salı günü falan elime geçer tekrar yorum yaparım. He bu arada birisi motorola atrix demiş fiyatına göre iyi ama önermem neden dersen telefon çok fazla ısınıyor + android 4 sürümü gelmicek telefona.

Edited by _AyhaN_

Kardeş benım dusuncem ama dunyanın parasını dokmeye degmez yazık parana, yok androidmiş bilmem ne geç bunları bak 10 gun once aldım bir incele link aşağıda harika diyebilirim, geniş ekran, dokunmatik yok (olmasında zaten gerek yok) 5 mp cok iyi çekim foto ve video yok yok herşey var. 5 günde sarjı gıdıyor sarjı unutturacak sana dokunmatik ekranların en babası fazla kullanmazsa 2 gun bıle gıtmıyor. Bu telefon 300-320 tl civarı, yok ben garantili istemem dersen dogu da falan yaşıyorsan 200 tl ye alabilirsin benim yaptıgım gibi.

[url]http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/stylish-functional/GT-S5610MSKTUR[/url]

Şiddetle tavsiye ederim.

Edited by alphonsoelric74