Jump to content

Samsung 3D Led Tv Ekran Kararıyor

boz_kurt
 Share

Recommended Posts

[img]https://www.indirimkartimda.com/productImages/733/dp0k7ygee2gj9j9x/samsung-ue46d6000-3d-led-smart-tv-full-hd-awrbndyl-oi.jpg[/img]

Resimde ki tvyi alalı 2-3 hafta oldu sıfır aldım. Ekran da oynayan görüntü acık parlak yani gündüz ise görüntüde hicbir sıkıntı yok fakat görüntü karardımı sanki tv nin parlaklık ayarını kısmıs gibi sadece o görüntü degil bütün görüntü komple kararıyor kanal logoları vs ekranın her tarafı. Kullanan arkadaslar varmı sitede aynı sorun onlarda da varmı veya sadece bende mi var. Bir cözümü varmıdır yardımınızı bekliyorum

arkadaslar kapat dediklerinizin hepsi kapalı sorun pek rahatsız edici degil ama tuhafıma gitti ve hala daha cözümünü bulabilmis degilim. tv de oynayan görüntü koyulastıgı zaman her yer koyulasıyor neden böyle bise yapıyor bu.

[quote name='boz_kurt' date='02 August 2012 - 16:35 ' timestamp='1343925359' post='1226850']
arkadaslar kapat dediklerinizin hepsi kapalı sorun pek rahatsız edici degil ama tuhafıma gitti ve hala daha cözümünü bulabilmis degilim. tv de oynayan görüntü koyulastıgı zaman her yer koyulasıyor neden böyle bise yapıyor bu.
[/quote]
bende d6500 var model ne? oyle bişey yok..samsung fatihi sayılırım dahili uyduyumu kullanıyon?

[quote name='boz_kurt' date='02 August 2012 - 17:06 ' timestamp='1343927161' post='1226863']
resimde görünen cihazı kullanıyorum samsung d6000 d6500 de olabilir dahili next mini hd kullanıyorum fakat uyduyla alakalı oldugunu sanmıyorum
[/quote]
filmlerde yapıyomu tak bi izle? eğer filmde yosa uyduda varsa %90 uydudan..

kaliteli bi sekilde video cekebilirsem cekip koyacagım yani söyle anlatayım ekrandaki görüntü baya karanlık olsa tv de hic bise görünmeyecek o kadar kararıyor her tarafı @istanbul82 arkadasımın dedigi gibi film takıp deneyecegim veya pc yi baglayacagım yine devam ederse teknik servise telefon acacagım en son care :)

Eko Sensör (Açık / Kapalı): Güç tasarrufunuzu arttırmak için, resim ayarları
odanın parlaklığına göre otomatik olarak ayarlanır.
N Arka Işık seçeneğini ayarlarsanız, Eko Sensör Kapalı olarak ayarlanır.
Min Arka Işık: Eko sensör Açık durumdayken, minimum ekran parlaklığı
manuel olarak ayarlanabilir.
N Eko sensör Açık durumdaysa, ekran parlaklığı ortam ışık yoğunluğuna bağlı
olarak değişebilir (hafif daha açık veya koyu olabilir).

eko sensorunü kontrol et bence ablamdada var onunda işığa bağlı olarak ledini otomatik ayarlıyor buran başkabişey gelmiyor aklıma kolay gelsin

• 3 hafta sonra ...