Jump to content

Müzik Ses Cd'si Yapma

adam4
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ben bir müzik cdsi yapatım dedim.veri cdsi olarak yazdırdım.ama arabada cd error veriyor.daha sonrasında ses cdsi olarak yaptım ama 15tane müzik aldı içine bu sefer çalıştı ama.699mblık müzik yazdırmam gerekli benim cdnin içine bunu baka türlü nasıl yapabilirim.yani ses cdsi olarka yazdırıcam ama bütün müzikleri aldırıcam içine.

[quote name='adam4' date='01 August 2012 - 18:11 ' timestamp='1343837512' post='1226559']
yani ben bu tüm müzikleri tek bir cdye atarak çalıştıramazmıyım
[/quote]

- Arabadaki teyp mp3 çalmıyor
- Ya teyp değiştiriceksin
- Yada aşağıda resmi olan "fm transmitter" isimli aletden alıcaksın. Bu alet ne işe yarar anlatayım. Flash bellek gibi bilgisayara takıp içine müzik atarsın. Boyutuna göre mesela 1gb olanından alırsan yaklaşık 250 şarkı kadar atarsın. Bunların hafıza kartlısıda var isteğe göre hafızasını arttırabilirsin. Şarkıları yükledikten sonra arabanın çakmak girişine takarsın. Ondan sonra basit bir ayar yapman lazım. Arabanın teyp'ini radyoya ayarlıcan. Radyonun frekansı ile bu aletin frekansını aynı rakamı ayarlıcan. Yani örneğin araba teyp radyosunun frekansını 98.0 yaptın sonrada dönüp bu aletin frekansınıda 98.0 ayarlıcan. Kısacası bu alet mp3'leri radyo yayını olarak dağıtıyor, teyp ise radyo çalarmış gibi senin mğ3'leri çalıyor.

- Anlatabildiğimi ümit ediyorum :D

[img]http://www.arabalarmax.com/data/media/85/forex_fm_transmitter.jpg[/img]