Jump to content

Sizce Hangisini Alayım ?

jackal300
 Share

Recommended Posts

[b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]1.[/font][/size][/b]

[b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]Asus HD7850 DirectCU II 2GB DDR5 256 Bit PCI Ekspres Ekran Kartı[/font][/size][/b]

[b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]Link : http://www.hizlial.com/u30.013.1196.0201/asus-hd7850-directcu-ii-2gb-ddr5-256-bit-pci-ekspres-ekran-karti[/font][/size][/b]

[b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]2.[/font][/size][/b]

[b][b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]Sapphire 2Gb HD7850 2GB GDDR5 256Bit mDP HDMI 16x PCIe 3.0 Ekran Kartı[/font][/size][/b][/b]

[b][size=4][font=tahoma,geneva,sans-serif]Link : http://www.hizlial.com/u30.013.1275.0163/sapphire-2gb-hd7850-2gb-gddr5-256bit-mdp-hdmi-16x-pcie-30-ekran-karti[/font][/size][/b]

[b][font=tahoma,geneva,sans-serif]Bunlardan Birisini Alırsam Yeni Oyunları Rahat Açarmı Ve Ne Kadar Beni İdare Eder Ve Sizce Hangisini Almalıyım Oyun Açısından Şimdiden Yorumlarınız İçin Teşekkürler[/font][/b] Edited by jackal300

[b]Anakartım bu bilmiyom desteklermi acaba [/b]

[b]Asus P8Z68-V LX R3 Intel Z68 DDR3 2200 Mhz (O.C.) Usb 3.0 Sata Gigabyte Lan Socket 1155 P ATX Anakart[/b]

[b]Link : http://www.hizlial.com/u30.007.1196.3228/asus-p8z68-v-lx-r3-intel-z68-ddr3-2200-mhz-oc-usb-30-sata-gigabyte-lan-socket-1155-p-atx-anakart[/b]

[quote name='kavukluca' timestamp='1347516821' post='1240120']
sapphire yi al onun işlemci hızı ve directx sürümü daha yüksek ama bişey sorucam bu kartlar pcı express 3.0 anakartın destekliyormu
[/quote]

Anakart'ın PCI Express 3.0'ı desteklemesi önemli değil ki, önemli olan PCI-e standartının olması. PCI Express 3.0 demek yuva yapısının farklılaştığı anlamına gelmiyor. Sadece veri aktarım hızı değişiyor, tabi PCI Express 3.0 destekleyen anakart ve işlemciniz var ise. Bunlarda sadece Z68 ve Ivy Bridge işlemcilerde mevcut.

Ben Sapphire alırdım. Her zaman söylediğim gibi Sapphire AMD ile en üst seviyede ortaklık kurabilen bir marka. Kullandığı parçaların kalitesi, performanslı çalışması, diğer markalara göre daha az ısınması ve ısınsa bile performansta değişiklik olmaması gibi kriterlerde çoğu donanım sitelerinde öncelikli öneri olarak verilmekte.

Haydi kolay gele !

[quote name='karizma_1612' timestamp='1347520289' post='1240138']
amd radeon ekrankartı alma bence nvdia daha iyi
[/quote]

sürücü destek ve çökmeler konusunda daha dayanıklı olan nvidiadır haklısın ben bu güne kadar 2 de 2 ikisindende kullandım ama eş değer nvidia daha çok miktar anlamına gelebilir sapphire güzel bence anakartın crossfire destekli ise ati almayacanda ne.. daha uyumlu olur bence