Jump to content

Samsung Galaxy S 2 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

alphonsoelric74
 Share

Recommended Posts

[quote name='bukibuks33' timestamp='1347825339' post='1241278']
mayıstan beri kullanıyorum [url="http://www.androidtelefonlari.com"]www.androidtelefonlari.com[/url] dan aldım i9100 modelini bulursan al i9100g hiç bir işe yaramaz
[/quote]

Neden acaba s 2 tavsiye etmiyorsunuz sanırım.. Kullandığınız i9100 serisi nasıldır kullanan bir kişi olarak soruyorum..

[quote name='alphonsoelric74' timestamp='1347825553' post='1241279']
Neden acaba s 2 tavsiye etmiyorsunuz sanırım.. Kullandığınız i9100 serisi nasıldır kullanan bir kişi olarak soruyorum..
[/quote] [b] tavsiye etmediğide zaten S2 fakat farklı bir sürümü [color=#ff0000]i9100 serisi samsung firması kendi üretti[/color][color=#800080] i9100G serisinide[/color][/b]
[b][color=#800080]huvai firmasına yaptırdılar [/color]i9100G pili biraz daha uzun diğerine göre ama işleyiş olarak daha yavaş olduğu söyleniyor[/b]
[b]ama her halukarda güzel bir telefon ben kullanıyorum şu anda ve memnunum[/b]

[quote name='prometheus' timestamp='1347826683' post='1241284']
[b]tavsiye etmediğide zaten S2 fakat farklı bir sürümü [color=#ff0000]i9100 serisi samsung firması kendi üretti[/color][color=#800080] i9100G serisinide[/color][/b]
[b][color=#800080]huvai firmasına yaptırdılar [/color]i9100G pili biraz daha uzun diğerine göre ama işleyiş olarak daha yavaş olduğu söyleniyor[/b]
[b]ama her halukarda güzel bir telefon ben kullanıyorum şu anda ve memnunum[/b]
[/quote]

Sarj olayları nasıl arkadaslar bu telefonların, bugun karar vermelıyım yarın alacagım artık.. Yorumlarınızı esırgemeyınız özellikle kullanan arkadaslar..

[quote name='alphonsoelric74' timestamp='1347825173' post='1241276']
Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere samsung galaxy s 2 almayı düşünüyorum sizlerinde düşüncelerinizi almak isterim degermi almaya bu makina, teşekkür ederim..
[/quote]

Aynı fiyata Galaxy Nexus var. ben olsam kesinlikle s2 yerine nexus'u düşünürdüm.

[quote name='yilmaz02' timestamp='1347909786' post='1241497']
[color=#282828][font=helvetica, arial, sans-serif]4.1.1 jelly bean sürümü çıktımı ya s3 kullanıyorum yeni güncelleme yok diyor [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img][/font][/color]
[/quote]

Custom Rom :)) 4.1.1 Flash Player destekli sürüm ve pili süper kullanıyor.Orjinal romda 1 gün yetmiyordu şarj ( 3G internet sürekli açık ) bu romda 1 günden fazla gidiyor...

S2 gerçekten çok iyi bir telefon doğru ayarlar yapıldığında şarzı 2 gün gidiyor hor kulanımda yinede bir gün rahat gidiyor S2 sadece artık yeni çıkanlar olduğundan sanki çözünürlük az ondan dolayı galaxy nexus daha iyi kulanmadım ama birde google güncellemeleri ilk olarak kendi telefonlarına veriyor