Jump to content

Uygulamayı Tam Ekran Çalıştırmak [Yardım]

assassin59
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar bi uygulama üzerinde çalışıyorum ancak tek sorunum var.
herhangi basit bi program klasör açıkken (simge durumuna küçült / tam ekran yap / kapat) işaretleri yani (- o x) işaretlerinden ve programın sidebar ından kurtulmak istiyorum yani programı tam ekran çalıştırmak istiyorum tam ekran film izler misali hiç bi carpısı curpusu cubuğu çizgisi olmadan. bu mümkün mü mümkünse bunu nasıl yapabilirim lütfen yardım edin tek umudum sizsiniz TNCTR.
a
İlgili Resim ;
[img]http://b1209.hizliresim.com/11/n/d6um3.jpg[/img]

Ya Tekrardan Rahatsız Ediyorum Ama O Şekilde Yaptıktan Sonra Uygulamanın boşbi kısmına tıklayıp sürükleyebiliyosun bunu da iptal etme şansımız ? varmı peki yani ekran da sürüklemeyi iptal etmek istiyorum (Taşı) Komutunu Nasıl İptal Edebiliriz.??

Çok Sağolun Arkadaşlar Ama Son Bişey Bu Gerçekten Son [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/smile.png[/img] Uygulamanın Her ayrı bilgisayardaki ekran çözürnürlüğünü otomatik algılaması için ve içindeki ikonların simgelerin butonların text lerin otomatik boyutlanması için ne yapmam gerekiyo ? çok sağolun şimdiden ? çok teşşekürler

Edited by assassin59

Kendiliğinden büyümesi için Windows Is Resizable nin seçili olması gerekiyor ve programının On Show evresine ( Şuan Ams Yok. )

Galiba buna benzer bir kod yazıyosun. Üstadlarımız sana doğru kodu vericektir;

Benzeri bu olması lazım "Application.SetFullscreen(Application.GetWndHandle);"

Buna benzeri olucak ben yapmıştım. Şuan Pcde ams yok kusura bakmayın.

Edited by HalilYanar