Jump to content

Wmz Bozdurma (Güvenilir)

WolfmanTR_
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar uzun süredi bunu arıyorum sonunda bir arkadaş komisyonsuz ve güvenilir şekilde wmz leri bozuyor, benim wmz leride bozdu
yapmazın gereken:
solo_night @ h o t m a i l . c o m ' u messenger da eklemek ve iletişime geçmek.

arkadaş team dan bağlanıp banka yada paypal a ücretsiz ve sınırsız paranızı aktaracaktır. iyi harcamalar smile.png

// Arkadaşlar Güvenilir yazmamın sebebi ben bir çok kez bu arkadaş ile bozdurma yaptım ve param dk da elimde oldu. Bir hata sonucu para alamama gibi bir durumda ben sorumlu değilim

Edited by WolfmanTR_

• 8 ay sonra...

bu ne işe yarıyor

WebMoney içeriğine girdiğinizde kaybolabileceğiniz bir deniz gibidir.
Onlarca ülkede, yüzlerce aracı kuruluş ve binlerce sertifikalı gerçek kişiden oluşan acenta ağı vardır. Maalesef acenta komisyonları oldukça yüksektir. Düşük komisyon ve güvenilir bir acenta ile işlem yapabilmek için sıkı araştırma yapmak gerekir.
Acentalar size elinizdeki döviz kurunu WebMoney paralarına veya WebMoney paralarını istediğiniz bir döviz kuruna çevirir.
Her acentanın (BL) yani Business Level seviyesi ve pasaport'u vardır. Her BL yaptığı doğrulanmış bir işlemi gösterir. Bu nedenle BL seviyesi yüksek acentalarla çalışmanız lehinizedir. Her pasaport kişinin ayrıntılı (herkese görünür) veya görünmeyen sertifikalarını gösterir. Her kişinin WMID yani WebMoney kişisel hesap numarası vardır.

Wmz : Dolar
Wme : Euro
Wmr : Ruble
Wmb : Belorussian Ruble
Wmy : Özbek Sum
Wmg : Altın
Wmu : Ukrayna UAH (Grivna)

Edited by WolfmanTR_

Wolfman bende dahil üyelerin anlamadığı nokta şu.

Wmz yi kazanabilmek için nereye üye olmak gerekli? Nasıl kazanacağız? Herkes wmz kazanabilir mi? gibi sorulara yanıt verebilirsen herkes anlamış olur  :)

Wolfman bende dahil üyelerin anlamadığı nokta şu.

Wmz yi kazanabilmek için nereye üye olmak gerekli? Nasıl kazanacağız? Herkes wmz kazanabilir mi? gibi sorulara yanıt verebilirsen herkes anlamış olur   :)

wmz bir para birimi , yani webmoney ebank sitesinin parabilirimi,Aynı Paypal gibi düşünün ama para birimlerine isim vermişler örn WMZ = Dolar gibi.

yani havadan para kazanma diye birşey yok. ben size bunu bunu yapın wmz kazanın bozudurun mu yazdım da anlamadınız  :facepalmx: