Extended

Üye
 • Content count

  1557
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Extended last won the day on November 16 2015

Extended had the most liked content!

Community Reputation

2224 Excellent

4 Followers

About Extended

 • Rank
  SolidShare TEAM

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

5031 profile views
 1. c9 pro alıcak varsa tavsiye ederim 

 2. Hayırlı olsun biraz geç kalmışım ama fikirlerim şu yönde: K serisi olmayan i serisi işlemcilere stok fan fazlasıyla yeterli oluyor soğutma çok gereksiz olmuş. MSI anakartların bios arayüzü ve özellikleri ASUS dan kat kat kötü (benim gözümde). Ekran kartını keşke NVIDIA seçseydiniz.
 3. Bence Samsung'un yeni modelini dene 6 GB RAM - 64 GB Hafıza http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-c9-pro-64gb-6gb-45g-dual-sim-cep-telefonu-P153342682
 4. Hoş değil her sistemin kendi boot.wim i var başka boot.wim lerle kurmak pek sağlıklı gelmiyor bana.
 5. http://www.sondakika.com/haber/haber-bakan-arslan-dan-internet-mujdesi-adil-kullanim-9118893/
 6. Değiştirmeni önermem gittiği yere kadar gitsin sonra DDR4 lü sistemle devam edersin. 2017 de AMD bomba gibi gelecek diyorlar
 7. Fark elbetteki olur ama o anakarta yatırım yapmaya değmez DDR4 ram ler çıkmışken, 14nm işlemciler varken DDR2 ve 45nm pek iş görmez.
 8. https://www.asus.com/tr/Motherboards/P5B/HelpDesk_CPU/ sayfasından baktığımda yazdığın işlemcileri desteklediğini görüyorum yalnız BIOS unu https://www.asus.com/tr/Motherboards/P5B/HelpDesk_Download/ burdan indirip güncellemelisin. Dediğin RAM e gelince. Elinde 667 MHZ varmış. Sen gidip 800 MHZ alsan bile RAM ler düşük olana göre yani 667 MHZ ile çalışır. Ya ikisini de değiştir ya da 667 lik bişey bul derim hatta iki slota da aynı RAM i takmak daha stabil olmasını sağlar.
 9. foreach (ListViewItem item in listView1.Items) richTextBox1.Text = richTextBox1.Text.Replace(item.SubItems[1].Text, item.SubItems[2].Text); Değiştirdiğimiz metni geri yazmayı unutmuşuz böyle deneyin bir de (SubItems id leri vs farkı olabilir düzeltirsiniz onları.)
 10. foreach(ListViewItem item in listView1.Items) richTextBox1.Text.Replace(item.SubItems[1].Text, item.SubItems[2].Text); Şöyle bişey mi?
 11. ricoh
 12. hocam solidshare de ki windows 10 kasım solidshare edition u burada paylaşman mümkün mü acaba?

  1. Extended

   Extended

   hocam biz burada paylaşınca konular siliniyor o yüzden eklemiyoruz

  2. KHEDIRA

   KHEDIRA

   enteresan, neden siliyorlar ki ?

 13. O kadar program paylaşıyorsun bilmen lazımki tüm cracklerin içinde kıran adamın bilgi dosyası olur. Adam kırmak için uğraşmış kim olduğu bilinsin diye demi? Onu da kimse silmez. Ama o yasa dışı iş yapıyor niye herkes paylaşırken o dosyaları silmez sen dahil? Ama söz konusu Türkler olunca biz olunca iz bile bırakmazsınız bizim yaptığımıza dair. Bide utanmadan laf edersiniz.
 14. https://www.*************.com/superbox-katilimsiz-kurulum-platformu-indir.html O sistemi microsoft un yaptığını bilmeyen var mı da saçma sapan konuşuyorsun? Ayrıca senin ne haddin var da microsoftun avukatlığını yapıyorsun kendi sitende bulduğun tüm windowsları paylaştığın halde? Bak bu programı ben yaptım yoksa bunu da mı microsoft yaptı? Yoksa bunda da mı emek yok? Niye çaldın koydun bunu peki? Mesele microsoft ya da emek değilmiş demekki değil mi? Bırak bu ayakları.