Jump to content
TNC-TR

Extended

Üye
 • Content count

  1616
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Extended last won the day on September 5 2017

Extended had the most liked content!

Community Reputation

2260 Excellent

6 Followers

About Extended

 • Rank
  SolidShare TEAM

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

5763 profile views
 1. Sanal Pc Ip Yapılandırması Yardımı

  Yapamazsın. Sadece VPN ile olur.
 2. Engelli öğrenciye Yardım Kampanyası

  Ekran kartı sapasağlam çalışıyordu hocam gayet de iş görürdü 1GB lik karttı güç kaynağında sıkıntı olmasın ya da gücü düşük olmasın?
 3. ımeı Değiştirme Kodları Ve Yazılımları

  Iphone'lara IMEI atamazsınız Exynos lara box cihazıyla belki atarsınız MTK lara direk ufak bi kodla imei atarsınız Snapdragonlara QPST programını kurup atarsınız (Snapdragonlularda ufak tefek IMEI korumaları olabiliyor).
 4. Bu Bilgisayara Ne Kadar Verilir?

  R9 un hangi modeli?
 5. Bu Bilgisayara Ne Kadar Verilir?

  HDD leri 150tl Ekran kartı 250 İşlemci 150 tl RAM 150 Kasa + fan 250 Anakart da 100 tl saysan 1100 falan ediyor. Eksi bir sistem ekran kartının hızı da düşük.
 6. Systeminfo - Monitörle Alakalı Bir Soru.

  Ordaki yazanlar CPU ile alakalı monitörle alakası yok, olamaz.
 7. Visual Studio 2017'nin çok Fazla Ram Yemesi

  Evet yer. Bu bir sorun değil, daha çok özellik daha çok veri tutma ihtiyacı = daha fazla RAM kullanımı.
 8. Hocam o bahsettiğiniz olay toplu güncelleştirmede var. Ben de diyorum bu toplu güncelleştirme niye çıkmıyor bende. Geri çekmişler.
 9. Ekran Kartı önerisi

  Hocam GTX 750ti 2GB satıyorum 375₺ ilgilenirsen
 10. Ekran çözünürlük Sorunu

  Kabloyu bi daha çıkar tak kablodan kaynaklı olabilir.
 11. Laptop Almak Istiyorum

  Alınır işini görür tüm oyunları da oynatır.
 12. Asus TornadoEffect-> Tam 10 sene notebookunu kullandım. Eski serileri çok iyiydi ama yeni modelleri sıkıntılı olduğu söyleniyor. Özellikle servisini baya kötülüyorlar. Başkasına baktığım için bitaz temkinliyim.
 13. DFX kurulumda şunlar var sorun yaratır mı bilmiyorum diğeri temiz. RegDelete("HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching") RegWrite("HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Device Metadata", "PreventDeviceMetadataFromNetwork", "REG_DWORD", 1)
 14. Kimin hazırladığı hangi çalışmayı kurduğunuzda ne tip sorunlarla karşılaştığınızı söylerseniz ilgili arkadaş bilgilendirmesini yapar sorunla ilgilenir. Orijinal dosyadan kurulum yapınca düzeliyor diyorsunuz da biz de programı sıfırdan yazmıyoruz orijinal setup'lar kurduruluyor. Belki saatlerce günlerce uğraşılan çalışmalara kolayca virüslü demek büyük saygısızlık. Maalesef virüs konusunda çok bilgisiz bir toplumuz en ufak kararsızlıkta ya da sorunda virüs deyip çıkıyoruz. Lütfen ya ispatlayın, ya da hangi çalışmada hangi sorun var paylaşın ki ilgilenelim.
 15. Aniden Ekranın Kararması

  ATK driver ı yanlış kurulmuş olabilir fn tuşuyla beraber ekranı kapatma tuşuna bastığınızda ekran kapanıyor mu yoksa kararıyor mu?
×