Jump to content

Extended

Üye
 • Content Count

  1672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Extended last won the day on September 5 2017

Extended had the most liked content!

Community Reputation

2315 Excellent

11 Followers

About Extended

 • Rank
  SolidShare TEAM

Profile Information

 • Male

Recent Profile Visitors

7669 profile views
 1. DirCreate("C:\abc\cde") gibi bişey yazdığınızda hem abc klasörünü, hem de cde klasörlerini otomatik olarak oluşturacaktır. Tek tek klasör açmanıza gerek yok.
 2. Konsola bi ipconfig atıp değerleri atarsan bakalım. DHCP otomatik IP atmıyor da olabilir, driverda da sorun olabilir. IP lerle elle oynama onun bi mantığı var burda yazılanlar her sistemde aynı olmaz.
 3. Ya arkadaş beni çıldırtacak bu çocuk. Adam olsalarmışmış. Gelmiş çalışmaları çalıp çalıp yayınlamış banladım diye ağlayıp duruyor daha bana salak saçma mesajlar atıyor yok yakalayamazsın beni yok şöyle yapamazsın böyle yapamazsın. Koyduğun ekran görüntüsünden belli zaten çaldığın (https://i.hizliresim.com/6P8l00.png). Ha ben yayınlayacağım dersen buyur yayınla ertesi gün ispat eder sildiririm zaten. Haklıymış gibi bir de artist artist konuşma. Adam olsan caka satmazsın zaten konuşmalara baksan terbiyeli tertemiz biri sanır insan seni.
 4. 1 .5 sene Selenium ile çalıştım. Görünüşe göre e-posta adresi eksik girilmiş. Girmeden önce o input a bi click yaptırıp dener misiniz?
 5. Biri bitiyor diğeri başlıyor. Yeni bir hırsız daha çıktı meydana. Bkz. FastZeit

  1. Show previous comments  12 more
  2. The_Undertaker

   The_Undertaker

   Emek hırsızı insanları asla sevmem. Bu kesin siteye VİP olan birisi bence siteyi bir kurcalayın bulunur mutlaka. Bu arada şunu da demek istiyorum sitede ki bir program hakkında yorum yapınca ana bacı küfür edip banlamıştınız bu da hala aklımda!! Unutmadım..! Banla arkadaş tamam da neden ana bacı küfür edip banlıyorsun? Karaktersiz. 

  3. furopebelu

   furopebelu

   Sövmeye devam edin birbirinize forum babanızın çiftliği zaten ne güzel :D

  4. The_Undertaker

   The_Undertaker

   @furopebelu valla hacı bu extended ne kadar kendini haklı göstermeye çalışsa da tam bir küfürbaz. Solidshare de bir program hakkında yorum yazdım bana ana bacı küfür edip engelledi hemen başka üyelik açtım sitede neden küfür ediyorsun dedim o hesabı da engelledi. Keşke SS alsaydım. Aslında şikayet etmediğim için de pişmanım. Keşke şikayet etseydim bu şahısı.

 6. Gene benim çalışma gene çalıntı paylaşımlar. Direk ispat aşağıdaki görselin bulunduğu exe dosyası. Yıllar önce hazırladım ama aynısı bunda da var nasıl oluyorsa. Artık utanma çekinme de yok önceden yine çalınsa da bişeyler değiştirilip konulurdu.
 7. Virüs hala aktif olabilir bir antivirüs yazılımıyla virüsü kaldırın. Virüs programının size bıraktığı readme dosyasını saklayın o ilerde çıkabilecek olası bir decrypter için yararlı olabilir. Virüsü kaldırması kolay ama o dosyaları kurtarmanız neredeyse imkansız. Virüsü bulaştıran yazılımı tersine mühendislikle çözmek gerekiyor şifrelemeyi nasıl yaptığını anlamak için. Benim tahminim size bırakılan readme dosyasındaki bilgilerle alakalı bir şifreleme olduğu. Geçmiş olsun.
 8. Kurtarma programlarının işe yarayacağını düşünmüyorum. Shadow defender de eğer sistem geri yükleme tarafından daha önce ilgili dosyaların yedeğini almışsa işe yarar. Decrpyter araştırmanız gerekiyor private key olmadan açmanız imkansız gibi bişey.
 9. https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-7-64gb-cep-telefonu-xiaomi-turkiye-garantili-455347378 kendimde almayı dusunuyorum axess ile alırsan 100 tlde çip para hediyesi olucak 1 eylülden sonra
 10. Kısaca yazıyorum ; MSDN ISO'ya ; KB2834140 KB2670838 KB2639308 KB2533623 KB2731771 KB2729094 KB2786081 KB2888049 KB2882822 bu güncellemeleri offline dism ile entegre et. Bunları yapmadan IE11 Entegre olmaz. Saat Güncellemesi eklemek istiyorsan : Windows6.1-kb4490628 Entegre Et. Daha Sonra IE 11 İndir kendi yaptığım cabları veriyorum ona göre indir. x86 : https://www.upload.ee/files/10246053/86.zip.html x64 : https://www.upload.ee/files/10246052/64.zip.html Hangi mimariyi yapacaksın artık ona göre indir Sorunsuz entegre olucaktır. IE11 Güncellemesi içinse tüm Entegrelerden sonra kb3185319 entegre et.
 11. @efe34 Sistem dili nedir? Bende uygulama yok dil Türkçe.
 12. Onları okudum hocam ama Windows Sandbox uygulamasını bulamadım.
×
×
 • Create New...