Jump to content

Yabancı Dizi Izlemek

chelios
 Share

Recommended Posts

ben diziler için www.dizimag.com'u kullanıyorum. Site gerçekten çok kaliteli ve yeni bölümler yayınlanır yayınlanmaz siteye altyazı entegre şekilde yükleniyor. Hesap açıp favori dizilerinizi belirleyebilir ve yeni bölümleri hakkında bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca standart kalite, Yüksek kalite (720p) ve dizileri indirme olanağı sunuyor. Çok fazla takip ettiğim yabancı dizi var ve bu siteyi keşfettiğimden beri hiç dizi indirmez oldum, direk girip izliyorum.

[quote name='KintaRo' timestamp='1352368377' post='1254147']
ben diziler için www.dizimag.com'u kullanıyorum. Site gerçekten çok kaliteli ve yeni bölümler yayınlanır yayınlanmaz siteye altyazı entegre şekilde yükleniyor. Hesap açıp favori dizilerinizi belirleyebilir ve yeni bölümleri hakkında bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca standart kalite, Yüksek kalite (720p) ve dizileri indirme olanağı sunuyor. Çok fazla takip ettiğim yabancı dizi var ve bu siteyi keşfettiğimden beri hiç dizi indirmez oldum, direk girip izliyorum.
[/quote]

[b]bende orayı takip ediyordum ama dünden beri siteye erişim engellenmiş[/b]

[quote name='KintaRo' timestamp='1352370823' post='1254156']
yoo dizimag çalışıyor, DNS'lerinizi değiştirmeniz yeterli olacaktır.
[/quote]

[b]evet zaten sorun ordan kaynaklanıyor :D dns değiştirmenin mümkün olmadığı bir bilgisayar kullanıyorum[/b]

[quote name='Lifeless' timestamp='1352370001' post='1254152']
[url]http://dizi-mag.com/ giriş[/url] yapmayı dene girebilmen lazım .
[/quote]

[b]evet hemen çözmüşler meseleyi takdir ettim :D halbuki neden engellediler anlamadım, adamlar türk dizilerini bile kaldırmışlardı bir süre önce sıkıntı olmasın diye [/b]

[quote name='KintaRo' timestamp='1352375223' post='1254172']
ya behzat ç'nin elindeki biranın sansürlendiği ama muhteem yüzyıl dizisinin osmanlıyla dalga geçip reytingde birinci olduğu bir ülkede yaşıyoruz, sen neyden bahsediyorsun?
[/quote]

[b]evet haklısın doğru söze ne denir...[/b]

Dizimag bu işi Türkiye'de yapan en iyi çevrimiçi site konumunda. Dizimag'e TTnet DNS ile ulaşamazsınız. Adana Sulh Ceza mahkemesi tarafından kapattırıldı. Çözüme ulaşmak basit.
a ) www.dizi-mag.com adresini deneyiniz
b ) DNS adreslerinizi güvenli olan google veya diğer adreslere yönlendiriniz.

TNC-TR bünyesine bu şekilde online dizi bölümü açılsa iyi olurdu.Bir kaç arkadaş sırf bu işle ugrasır siteye hem ek gelir hemde yelpaze genişlerdi.

Edited by kacaksevgilim

[quote name='kacaksevgilim' timestamp='1352446666' post='1254354']
TNC-TR bünyesine bu şekilde online dizi bölümü açılsa iyi olurdu.Bir kaç arkadaş sırf bu işle ugrasır siteye hem ek gelir hemde yelpaze genişlerdi.
[/quote]

[b]çok mantıklı [/b]