Jump to content

Apz Koleksiyonu Arıyorum

QJerry
 Share

Recommended Posts

• Editor

Page -> On Show

function found (filename)
result = ListBox.AddItem("ListBox1",String.SplitPath(filename).Filename,filename);
return true;
end 
StatusDlg.Show();
File.Find(_SourceFolder.."\\AutoPlay\\Videos", "*.avi", true, true, nil, found);
StatusDlg.Hide();

Listbox On Double Click

secilen = ListBox.GetSelected("ListBox1");

medialink = ListBox.GetItemData("ListBox1",secilen[1]);

MediaPlayer.Load("Plugin1",medialink);

Sana verdiğim projenin aynısı sadece videoları ekleyen kodu yazdım neresini yapamadın hala şaşıyorum.

tm live sitesi şuanda kapalı açılınca birdaha deneme yapacağım forumda progress hakkında pek çok çalışma var ama nasıl yapacağımı anlamadım hala sen bana yuzde olarak ilerleyen kodları gonderir misin ben 75 tane checjbox koydum onları kur butonuna bağladım butona basınca progresinde çalışmasını istiyorum

• Editor

Bak dostum AIO konusunda Divane nin projesi ile birşey yapamadıysan diyecek pek birşey kalmıyor aslında sana.Ama yinede sana AIO konusundaki son cevabımda yol göstereyim git biraz kodlama öğren hazır projelerle biryere varamazsın.

Bu eğitimleri izleyerek biraz kodlama mantıgını öğren sonra AIO yapman için projeni tasarla kodlamaya başla takıldıgın yerlerde projeni yolla forumda ilgilenen arkadaşlar olacaklardır.Divanenin projesinden sonra artık ben AIO konusunda kesinlikle hiç bir soruna cevap vermeyeceğim.

• Editor

divanenın projesi çok basit zaten ama butonların içinde kod yok

Seni ayakta alkışlıyorum dostum Divanenin projesi çok basitmiş. :D.Global Functions a bakta biraz kodlama gör.Adam resmen bütün profesyonelliği ortaya koydu ams de yapılabilecek en iyi AIO sistemi.

pairs kardeşim konuyu güncelledim:

1-kurulum yapılırken hiç biryere dokunamıyorum müzik falan açamıyorum aıo içinden

2-canlı destek url alınan site bende açılmıyor birde sen dene site açılıyormu

3sağtuş eklentileri eklemem lazım netten 100in1TweaksCollection diye birşey buldum çok güzeldi ama sürekli başkasının ismi çıkıyordu buna benzer bi çalışmada ben yapmak istiyorum yine ams ile yapabilirmiyim (bu katılımsız gibi tek exeden açılıyor)