Jump to content

Apz Koleksiyonu Arıyorum

QJerry
 Share

Recommended Posts

[color=#000000][b]
Bu konu "[/b][/color][color=#ff0000][b]Örnek Çalışmalar[/b][/color][color=#000000][b]" forumundan "[/b][/color][color=#ff0000][b]AutoPlay Media Studio[/b][/color][color=#000000][b]" forumuna taşınmıştır. [/b][/color]

tm kardeş linki bulursan tekrardan koyarsın benım açtığım 1 konu daha vardı ama kayıp olmuş nedense onuda buradan yazayım:

1-Canlı destek apz si arıyorum sitedeki link silinmiş
2-listbox oluşturup 5 tane videoyu içine yukledım bunuda videoya bağladım ama 1. sıradakı videoyu açıyorum ama en son sırada ki 5.videoyu açıyor surekli aradakileride geçip hep sondakını açıyor benım istediğim şey tıklayınca o videoyu sonuna kadar izlemek çalma listesi vs oluşturmak
3-projemı belirledığım çözünürlük boyutunda açabiliyorum benım istediğim şey ise bazı monitorler buyuk olduğu için kuçuk kalıyor bunu otomatık ekranı kaplattırabilirmiyim
4-projedeki kurulumu başlat butonunu tıkladığımda progresin yuzde alarak ilerlemedini istiyorum ama sitede birçok örnek çalışma olmasına rağmen yapamadım
5-projede dosyalar kurulurken mouse ile müzik falan açılmıyor hiçbir yere tıklanmıyor kurulum yapılırken bu normal mı acaba bu yuzden listboxtakı videoları sırasıyla otomatik oynatmasını istiyorum

açtığım konudakı sorunlar bunlardı ama konu dediğim gibi kayıp olmuş burdan yardımcı olursanız herkese ve bana faydalı olcak iyi akşamlar

• Editor

Bu dediklerin kolay işler şuanda site aktif yukarıda verdiğim linkten indirebilirsin.Dİğer isteklerin içinse biraz zamana ihtiyacım var bu aralar aşırı yogunum yardımcı olmak isteyen diğer arkadaşlarda olabilir onlardan da yardım isteyebilirsin.

• Editor

[url]http://www.mediafire.com/?brfzbnlk2thz77m[/url]

Bu projeler ile 1,2,3. Sorularına cevap bulabilirsin.4 ve 5 AIO ile alakalı şeyler ve forumda o kadar AIO çalışması varki.Hee hepsine baktım ama yapamadım diyorsanda o zaman sen kodlama bilgin yok önce eğitimleri izlemelisin.Yoksa Kintaro nun kırbacındna yersin.

Edited by pairs

• Editor

[quote name='KintaRo' timestamp='1354002448' post='1259377']
arkadaşın istediği herşey ile ilgili bir çok örnek paylaşıldığı için, ben cevap bile yazma gereği duymadım. maalesef forumlardaki herkes çok aceleci, herkesin işi acil ve çok sabırsız, hazırcıyız.
[/quote]

Sadece istek yapıyorlar o kadar :D.Bundan sonra proje paylaşmayanlara yardım etmeyeceğim.Neye üzülüyorum biliyormusun abi o kadar emek veripte eğitim paylaştınızya onları hiç öğrenmeden direk konu açanlara.

yorumunlarınız için teşekkürler ama ben bütün örnekleri inceledim ve aıo derslerinide yaptım çoğu işime yaradı sadece progresi yapamadım kodlama bilgim evt yok derslerdende öğrenemedım linkteki dosyayı inceleyınce tekrar youm yazarım KintaRo dediğinde haklısın tabi bende mod olsam aynısını yapardım çok sayıda acemi kullanıcı aklına ne gelirse yazıyor diyorsun haklısın ama ben inanın uzun süredir uğraşıyorum bilginiz varsa yardım edin

Paşam halen anlamamakta ısrar ediyorsun. Bir kere her zaman kullandığımız apz dosyaları yok. en azından benim yok. kodlar zaten ezberde, takılınca da help dosyasından bakıyoruz. Ayrıca şunlar şunlar lazım demişsin, ne bir örnek projen var ne de bi kod demetin. bu şekilde olmaz bu işler.

canlı destek apz nın içinde sadece web koymusun bide link vermişin linke girp http alıyoruz galiba sonra aldığımız urlyi web e mi gircez video apz si ise videoları koyuyorum ama 1.sini seçtiğim halde yine en sondakı vıdeo oynatılıyor

dediğim gibi 5 tane video koydum 1.sini açıyorum sürekli 5 . açılıyor yani hep sonuncu açılıyor canlı destek ve progress gibi basit işlevleride açıklar mısın canlı destekte verdiğin linke giriyorum url verıyor bana homeye basıyorum save çıkıyor ama save yapamıyorum sorry diyor