Jump to content

Vatancomputer

samed51
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar tecrübesiz olduğum için konuyu nerede paylaşacağımı bilemedim ben vatancomputerden telefon alacağım acaba güvenli bir firmamı sonradan sorun olur mu telefon arıza verdiğinde ilgilenirler mi şimdiden teşekkürler cevaplarınız için

Sorunsuz temiz ve kaliteli magazadır. Ama tavsiye istersen ordaki ürünleri hb den daha rahatlıkla bulursun ve bırazdaha ucuz bulursun. Ve garanti konusunda sana böyle magazalar 1 ay sonrasında yardım etmez garanti belgesi varsa yetkili servisi muhattap gösterir.

Alacağın ürünü en az bir defa yerinde gör, fiyat araştırması yapıp forumlarda yorumlarına bak sonra alacağın gün ki fiyatlarına tekrar bak kalbin tatmin olduysa veriler almanda mutlu olacağını gösteriyorsa birde para akmaya hazırsa artık alabilirsin demektir;... 

Tabi %25 indirim!!! var diye yaygara kopardıkları günü beklemenin bütçeye yararı var.

Ayrıca :)

[spoiler]Devamlı alış veriş yaptığım firmadır ama bir kere bir ürünü geri değişiminde bize paramızı geri verecekti parayı geri ödeme işlemlerinin başlaması için 1.5 ay muhasebeci özlem hanıma kadar bir birimizi sözlü olarak kırma noktasına kadar geldik artık iç hat numaralarında dolaşmalar şikayetvar da şikayetler en son garanti bankası incirli şubesi ile 5 gün uğraştıktan sonra taksit taksit ödediğimiz parayı tekrar taksitli :D olarak aldık...[/spoiler]

kardeş telefon alacaksan al ama fikir sahibi olup kafanda bir şekille git. onlardan skın bilgi alma. çünkü mahalle bakkalından dahabilgisizler ve kendi kafalarına göre iş yaparlar. ben gittim geçen sene amd işlemcili bilgisayar önerisi istedim istediğime pişman oldum. sonra bari elimde broşürle çıkayım dedim. verdikleri broşürde ne fiyat var ne teknik özellik. garip garip sıfatlar vardı. işin yoksa gir internete orada ne yazdğını öğren.

ama telefon zaten sabit maldır. bildiğin almak istediğin orada indirimde ise ve piyasanın altna denk gelirse kaçırma yoksa hiç uğrama.

ama telefon alacaksan elektroworlde de bak derim. çünkü garanti bakımından iyi gibiler. kendileri ilgileniyor.