Jump to content

Kıyamete 3 Gün Kala

safkanturk
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar 21 aralıkta dünyanın sonunun geleceği söylentilerine siz ne diyorsunuz? Benim fikrim ben Allah bilir diyorum. Peygamber efendimizin bile bilemediği kıyamet tarihini mayalarda kim oluyorda bilmişler.

aynen size katılıyorum  geleceği Allah tan başka kimse bilemez

arkadaşlar 21 de kıyamet falan kopmayacak çünkü kuranda ayet var kıyamet alametleri gerçekleşmedikçe kıyamet kopmaz büyük alametler gerçekleşmedi bunlar neye dayanarak bunu söylüyorlar müslümanlar allah'ın kitabına inanarak hareket etmeliyiz mayalılara göre degil kafaya takmayın boşverin allah tan başka kimse bilemez kıyamet tarihini saatini bunlar boş boş konuşmuşlar...

arkadaşlar 21 de kıyamet falan kopmayacak çünkü kuranda ayet var kıyamet alametleri gerçekleşmedikçe kıyamet kopmaz büyük alametler gerçekleşmedi bunlar neye dayanarak bunu söylüyorlar müslümanlar allah'ın kitabına kuranı kerime inanarak hareket etmeliyiz mayalılara göre degil kafaya takmayın boşverin allah tan başka kimse bilemez kıyamet tarihini saatini bunlar boş boş konuşmuşlar...

evet olacak ama kıyamet kopmayacak çünkü mayalar ortadan kaybolmadan önce takvimdeki tarih 21.12.2012 gösteriyormuş bu bir gerçek

peki neden mayalar birden ortadan kayboldu onu bilen varmı peki neden takvim o tarihi gösteriyordu şuanda izmirin şirince köyünde bile bilim adamları

ayrıca kilise papazları bile var din insanları bile var kıyamet diye birşey yok tabiki rabbimizden başka kimse bilemez...

ama birşey olacak arkadaşlar ama ne bu bir süpriz bende bilmiyorum izmirde akrabalarım var o köye giden kuzenim bile var

öle diyince ben bile şaşırdım herşey tesadüf değil bencee allah snumuzu hayır eylesin dalga bile gecenler var bir dizide kıyamet kopmucaksa sacımı kırmızıya boyatıcam diyen ünlülerimiz

asıl kıyamet bibiz özür dilerim baştan sözlerim onlara herkese iyi sohbetler rabbim yanımızda olsun herzaman...

arkadaşlar 21 de kıyamet falan kopmayacak çünkü kuranda ayet var kıyamet alametleri gerçekleşmedikçe kıyamet kopmaz büyük alametler gerçekleşmedi bunlar neye dayanarak bunu söylüyorlar müslümanlar allah'ın kitabına inanarak hareket etmeliyiz mayalılara göre degil kafaya takmayın boşverin allah tan başka kimse bilemez kıyamet tarihini saatini bunlar boş boş konuşmuşlar...

Kıyamet alametlerinin çoğu gerçekleşti. Sadece güneşin batıdan doğup doğudan batması kaldı. Bu alamette gerçekleşince işimiz tamam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...