Jump to content

Süper Online Internet Alıcam Tavsiyeleriniz ?

BPlC0nNecti0n
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar ve sevgili TNC-TR üyeleri;

Yaklaşık 3,5 senedir ttnet internet kullanmaktayım...airties rt-104 modemim var...sonra bişeyler oldu taşınmak zorunda kaldık bende ev telefonunu falan taşındığım eve aldırdım telefon hiç konuşmadığmız halde her ay 30 tl geliyordu bende telefonu kapattırdım sadece net kullanmaya karar verdim  fakat internet inanılmaz yavaşladı  şu anda bile zar zor yazıyorum...bugünde zar zor geldi internet benimde kafamı bozdu bende sinirlendim yeter artık dedim bide ne göreyim ttnetten mektup :D bana 20 gb netdisk +ttnet müzikten bedava müzik indirme hakkı verilmiş fakat faturam 63 tlye çıkmış sınırsız internet diye ...neyse apartmana süper online döşenmiş ve bugünde bi satış temsilcisi geldi evime 50 tlye sınırsız 20 mbit net ,

60 tlye hem net hemde telefon, 64 tlyede dijitürk+net vermeyi teklif etti..bende bakarız dedim geçiştirdim fakat ttnetten iyice bıktım süper onlineye geçmeyi düşünüyorum siz süper onlinedan memnunmusunz kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum....

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşım bende şu anda superonline kullanıcısıyım dediğin gibi daha önce bende ttnet kullanıcısıydım kopmalar yavaşlamalar v.b. şeyler yaşıyordum sonra superonline döşediler apartmanımıza şu anda tarifem 20 mbps sınırsız birde ev telefonunuda superonline taşıdığım için kampanyalı ayda 45 lira ödüyorum nazar değmesin çok memnunum yaklaşık nerdeyse 1 sene olmuştur heralde tam hatırlamıyorum şu ana kadar ne kopma ne yavaşlama nede bunun benzeri birşey yaşadım hiç düşünmeden kaygısız bir şekilde hemen geç derim ;) hatta şu anda kablosuz kullanıyorum net hızımıda göstereyim sana modeme biraz uzak olduğum için tam hıza ulaşamıyorum maalesef :D

2428576170.png

Edited by Bırak Gitsin...

• 1 ay sonra...

kardeş gözün kapalı geç süperonline 'a.

Bende ttnet kullanıyordum.

En son konuştuğum ttnet yetkilisine bir küfretmediğim kalmıştı.

Birgün süperonliedan aradılar. Zaten kafam da atmıştı.

Sadece şunu sordum. İnternetim de kopma olacak mı?

Adam bana kesinlikle ve kesinlikle olmayacağını söyledi.

Bende sözleşmeye eğer netim kesilme yaşarsa sözleşmeyi iptal ederim dedim imzaladım.

O günden beri en ufak bir kopma takılma hız düşüklüğü yaşamadım.

Ttnet adamı bitirir hemen kurtulmaya bak.