Jump to content

Windows 8 Media Center Eklentisi Ücretsiz

tekserkan
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar 31.01.2013 tarihine kadar eklenti ücresiz dağıtılmaktadır.Almak isteyen arkadaşlar verdiğim bağlantıya tıklayıp mail adreslerini ve doğrulama kodunu yazarak eklenti keyini "Send my product key" butonuna tıklayarak alabilirler.Key verilen mail adresinize gönderilmektedir.

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/feature-packs

8ce0c020-45db-420f-91d3-8cbb13e19bda_9.p

KEY süresi kaç gün? yakın zamanda format atmayı düşünmüyordumda

Key en geç 31 ocak tarihine kadar aktf edilmelidirBundan sonraki tarihlerde aktif edemezsiniz ve aktif ettikten sonra format atsanız dahi keyinizi tekrar ekleyerek eklentiyi kullanabilirsiniz.

bu key windows 8 pro media center editon umu etkinleştiriyor yoksa sadece media centerimi etkinleştiriyor bilgi verirmisiniz.

Media center ın farklı türlerimi var ki söylediğinizi anlayamadım.Bu key ile işletim sistemi sürümünüz windows 8 pro with media center oluyor ve media centerı pc nize kurup etkinleştiriyor.Metro arayüzünden uygulama kısayoluna ulaşılabilir.

Daha önce telefonla aktif etmiştim bu özelliği ekleyince lisans uçtu ve tekrar media center keyini kullanarak telefonla aktif etmek zorunda kaldım..
 eğer kms vb. bir şekilde aktif edildiyse windows 8 iniz bu packi eklemek istediğinizde lisansınız silinebilir. Edited by tekserkan

Key en geç 31 ocak tarihine kadar aktf edilmelidirBundan sonraki tarihlerde aktif edemezsiniz ve aktif ettikten sonra format atsanız dahi keyinizi tekrar ekleyerek eklentiyi kullanabilirsiniz.

Media center ın farklı türlerimi var ki söylediğinizi anlayamadım.Bu key ile işletim sistemi sürümünüz windows 8 pro with media center oluyor ve media centerı pc nize kurup etkinleştiriyor.Metro arayüzünden uygulama kısayoluna ulaşılabilir.

şöyle; ben windows 8 pro media center edition diye bir sürüm indirdim içine entegre etmişler yapay mı yoksa orjinalmi bilmiyorum ama böyle bir dvd indirdim onunla kurunca media center içinde geliyor zaten.

bende bunu arıyordum iyi oldu keyi aldım pro media center sürümüne yükselttim.ha desenki media center i kaç sefer kullandın şimdiye kadar sayılıdır ama olsun elimizde bulunsun.orijinal sürüm benim öyle olmasına rağmen sistem tekrar etkinleştirme istedi orijinal olmayan ürünlerde dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim lisansınız uçabilir.

arkadaşlar tekrar söylüyorum bu http://patch8.altervista.org/ adresteki aktivator life time bence beni dikkate alın derim biostan tarihi 2050 yaptım gene windows 8 açıldı  bu crack sitenin hostunda benle alakası yok yani para kazanma filan olmaz bende hani hemen bazıları soruyor ya arkadaşım sen paramı kazanacan indirildikçe dosyan onun için söylüyorum site italya sitesi dosyada direk italyan sitesinde ben sadece faydalı olmaya çalışıyorum beraber deneyelim bende sorun yok bu crackda sizde nasıl olacak merak ediyorum

Edited by rostube

bende bunu arıyordum iyi oldu keyi aldım pro media center sürümüne yükselttim.ha desenki media center i kaç sefer kullandın şimdiye kadar sayılıdır ama olsun elimizde bulunsun.orijinal sürüm benim öyle olmasına rağmen sistem tekrar etkinleştirme istedi orijinal olmayan ürünlerde dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim lisansınız uçabilir.

Önceden windows 8 lisansınız kontrol etdilmeden etkinleştiriyordu media center eklentisi.O zamanda windows 8 orjinal gibi gözüküyordu kms ile etkinleştirilmiş olsa dahi ama bu açığı kapatmışlar.