Jump to content

Giris Sayfam Hic Bir Sekilde Degismiyor

melekgultepe
 Share

Recommended Posts

sağ üst köşede bulunan 3 çizgi var ona tıkla >Ayarlara gir >Başlangıçta kısmına gel orada belir bir sayfayı veya sayfaları aç a tıkla> hemen yanında bulunan sayfaları ayarlaya tıkla oradaki açılan seçeneği kaldırmak için yanındaki çarpıya bas ve yenisayfa ekleye google veya açılmasını istediğin sayfayı yaz tamam de işlem bu kadar ^_^

aynı site benim tarayıcılara da oldu yapacağın şey şu kardeş ;

1) eğer mozilla ve firefox gibi tarayıcılarda ise bu tarayıcıları sil ve sonra regedit ten bunların klasörlerini de sil

2) eğer internet explorerda var ise bunda da yine regeditten önce anasayfaları düzeltmen lazım sonra regeditten bu klasörleri de sil daha sonra windows özelliklerini aç kapattan internet exploreri kapat

bunları yaptıktan sonra pc yeniden başlat ve internet exploreri yeniden yükle bu ya windows update ile olacak ya da sen explorer tıkladığında kendisi yükleyecektir..

bu sayede kurtulursun takıldığın olursa bana yaz yardım ederim benim de başıma geldi

sağ üst köşede bulunan 3 çizgi var ona tıkla >Ayarlara gir >Başlangıçta kısmına gel orada belir bir sayfayı veya sayfaları aç a tıkla> hemen yanında bulunan sayfaları ayarlaya tıkla oradaki açılan seçeneği kaldırmak için yanındaki çarpıya bas ve yenisayfa ekleye google veya açılmasını istediğin sayfayı yaz tamam de işlem bu kadar ^_^

işe yaramaz kardeş bu benimde başıma geldi bu şekilde düzelmez