Jump to content

Site Adım Google'da Çıkmıyor!

Recommended Posts

Arkadaşlar http://www.warfaceturkiye.net/ adlı sitem var. Google'a warface yazınca 27.sayfada çıkıyorum. 1.sayfada çıkanların Alexa değerleri 1.milyonsa benim Alexa değerim 1.5 Milyon, yani arada fark yok. Neden onlarınkisi 1. sayfada çıkıyorda benim site ismim 27.sayfada çıkıyor neyi eksik yapmış olabilirim.

Ayrıca Google'a warfaceturkiye.net yazdığımda Bunumu demek istediniz warfaceturkiye.com diye yazıda çıkıyor.

Edited by taraftar13

siten flash içerikli google ne alakacakda sıralamaya koyacak hem zaten hit olaylarında 27 sırada çıkıyorsun hit gönderen sitelere referel ver 

Kardeşim bilmiş gibi konuşuyorsunda warfaceturkiye.com'da benim temanın aynısı var. O neden ilk sayfada çıkıyor? Hadi buna cevap ver.

• 1 ay sonra...

:)

Kardeşim bilmiş gibi konuşuyorsunda warfaceturkiye.com'da benim temanın aynısı var. O neden ilk sayfada çıkıyor? Hadi buna cevap ver.

vereyim bence ne yap biliyormusun sitenin arka planına text ekle ve google da çıkmasını istediğin kelimeleri belirt örneğin türkiyenın en iyi paylaşım platformu vs gibi arkaplanla aynı yap google bot yada başka bir arama motoru geldiğinde site içeriğini alıp indexlesin 

:)

vereyim bence ne yap biliyormusun sitenin arka planına text ekle ve google da çıkmasını istediğin kelimeleri belirt örneğin türkiyenın en iyi paylaşım platformu vs gibi arkaplanla aynı yap google bot yada başka bir arama motoru geldiğinde site içeriğini alıp indexlesin 

google sayfada görünmez olan linkleri, kelimeleri indexlemez. ayrıca seo amaçlı abartı olduğunu görürse ban atar. seo denilen olay birden değil yavaş yavaş olur.

• 7 ay sonra...

google sayfada görünmez olan linkleri, kelimeleri indexlemez. ayrıca seo amaçlı abartı olduğunu görürse ban atar. seo denilen olay birden değil yavaş yavaş olur.

bir index e bol bol backlink yaz demedim ki ben zaten

Google tasarıma bakmaz, içeriğin özgünlüğüne bakar.

Forum sitemapta ekli bile değil.

Şablon içeriği sanırım ama latince içeriğin ne işi var?

H ttp://warfaceturkiye.net/index.php/component/k2/item/25-ea-sports-pga-tour-golf-challenge.html

Edited by Lastman