Jump to content

Klavye De Tuş Basımı Art Arda

lori
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar şöyle bir program arıyorum örneğin F tuşuna bi kere basacam o art arda F ye basacak tekrar f ye bastığımda duracak varmı böyle bir program (Autoitle yapılabilirmi) yada yapılmış program varmı hazır :)

örnek 
F ye bastım "FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF....." tekrar bastığımda duracak yani ben basılı tutmayacam o otomatikmen yapacak işlemini inşallah anlatabilmişimdir :)

Murgee Auto Keyboard programını denemeni tavsiye ederim.15 gün deneme sürümü ile iniyor.Serial istedikçe regeditten klasörünü silersen ömür boyu kullanabilirsin.

Not : (Klasörünü silince deneme sürümü resetleniyor.)

Edited by hackermemo

Murgee Auto Keyboard programını denemeni tavsiye ederim.15 gün deneme sürümü ile iniyor.Serial istedikçe regeditten klasörünü silersen ömür boyu kullanabilirsin.

Not : (Klasörünü silince deneme sürümü resetleniyor.)

kurdum da ingilizce hiç bir şey anlamadım

auto-keyboard.png

bi tane daha program buldum ama onda da tusla durdurma ilerletme yok baslat ile stopa basıyorsun :)

propresser
1232225711ads_z.jpg

ben tusla ilerletmek istiyorum tusla durdurmak istiyorum bu programda da o yok 

böyle bir şeyi nie ister insan bilmiyorum ama  1 gün vaktın varsa yazayım oyle bi program

yazacaksan bekliyorum kardeş

örneğin F6 basınca f ye art arda basacak F6 ya da baska bir tuşa basınca tekrar duracak...

örnek: F6 "ffffffffffffffffffffff....." durdurmak ıcınde aynı tusta olabilir farklı tusta olabilir

Edited by lori_mehmetziya

yapamadım bi türlü  not defteri açtım f6 atadım f6 basınca f yazması lazım ama yazmıyor

1-F

2F6

5-1-1-100-10

6-Start KeyPressing yapıyorum ama olmuyor :S

5-0-0-100-10 olarak değiştir

10 olan değer kaç kere F tuşuna basılsın diyor 10 değerini 0 olarak değiştirirsen sen durdurana kadar sürekli basacaktır.

5-1-1-100-10 buradaki "1-1-100" şu demek 1 dakika 1 saniye 100 milisaniyede bir defa F tuşuna bas. ;)

Edited by hackermemo

5-0-0-100-10 olarak değiştir

10 olan değer kaç kere F tuşuna basılsın diyor 10 değerini 0 olarak değiştirirsen sen durdurana kadar sürekli basacaktır.

5-1-1-100-10 buradaki "1-1-100" şu demek 1 dakika 1 saniye 100 milisaniyede bir defa F tuşuna bas. ;)

tmm yaptım ama ordada start ile stop tusuna basıyorsun öyle duruyor f6 ya bastım durmadı :S

yukardaki program gibi 

tmm yaptım ama ordada start ile stop tusuna basıyorsun öyle duruyor f6 ya bastım durmadı :S

yukardaki program gibi 

F6 olarak ayarladıktan sonra Assign butonuna bastın mı ? (3 numaralı buton) Eğer yine olmazsa başka bir tuşu ata oraya 

Edited by hackermemo