Jump to content

Yalnızlıkla Sevişmek...

asmazh
 Share

Recommended Posts

Niyemi ben kendi açımdan yorum yapıyorum insanların yalanlarından arkamdan iş çevirmelerinden ihanetlerinden bıktığım için yalnızım he böyle iyimiyim ne iyiyim ne kötüyüm çok şükür en azından kafam rahat şöyle düşün allah belkide şu an yalnız olmanı istiyordur çünkü sana etrafında sana zarar verecek insanlar koruyordur....Ben böyle düşünüyorum çünkü çok insanın zararı gördüm ama çok şükür biraz toparladım kendimi :)

Edited by Bırak Gitsin...

sizin kimseniz yokmu ananız babanız kardeşiniz abiniz akrabalarınız filan  yalnızlıktan kastınız sevgilinizmi yok yoksa :D

Niyemi ben kendi açımdan yorum yapıyorum insanların yalanlarından arkamdan iş çevirmelerinden ihanetlerinden bıktığım için yalnızım he böyle iyimiyim ne iyiyim ne kötüyüm çok şükür en azından kafam rahat şöyle düşün allah belkide şu an yalnız olmanı istiyordur çünkü sana etrafında sana zarar verecek insanlar koruyordur....Ben böyle düşünüyorum çünkü çok insanın zararı gördüm ama çok şükür biraz toparladım kendimi

bırakgitsin aynı beni tarif ettiniz lakin bu bizim için faydalımı zararlımı bu konuda tereddütüm var çünkü maddi ve manevi çok kaybım oldu geri döndürülemeyecek kadar hemde yaşta 32 olunca daha kötü bundan sonra artık birşeyler yapacağımıda düşünüyorum en azından evlenmek gibi

Edited by yawuz58

başlık bıle ıtıcı mart ayı gelmeden çiftleşcek kedi gibi 

mutsuzum yalnızım heycanımı kaybetmısım desen amenna

http://www.youtube.com/watch?v=rXR5_nsmtfA

İtici olan bir şey varsa, senin gördüklerini, duyduklarını bu şekilde yorumlamandır. Kale alıp cevap vermeye bile değmez ama cevapsız da olmuyor. Sen önce konuşmayı, yazmayı öğren. Karşıdakini anlamayı öğren. Sen önce insan olmayı öğren.

bu devirde sevecek kız kalmadı,sevmenin değerini anlayan kız kalmadı bence

evet çok güzel bir noktaya değinmişsin arkadaşım insanlar o yüzden yalnız kalıyor maalesef bende hayatımda bir tane kız sevdim hatta çok sevdim taptım ona o ne yaptı beni aldattı hemde itiraf etti o günler hala dün gibi aklıma ondan sonra aylarca kendime gelememiştim ama bununda bir dezavantajı var tabi artık kızlara başka türlü bakıyorum bakış açım değişti oda artık ne zaman değişir bilemiyorum...

İtici olan bir şey varsa, senin gördüklerini, duyduklarını bu şekilde yorumlamandır. Kale alıp cevap vermeye bile değmez ama cevapsız da olmuyor. Sen önce konuşmayı, yazmayı öğren. Karşıdakini anlamayı öğren. Sen önce insan olmayı öğren.

Eh çok bılgılısın burda laf soylencek bışey yok madem çok bılıyorsun yorum bekleme empati kur .

insan ol diyorsun dıkkatlı ol dogru kelıme yaz

Eh çok bılgılısın burda laf soylencek bışey yok madem çok bılıyorsun yorum bekleme empati kur .

insan ol diyorsun dıkkatlı ol dogru kelıme yaz

Dostum hala anlamıyorsun. Bir insanın çok bilgili olması içini dökmeyeceği anlamına gelmez, insanlarla dertleşmeyeceği anlamına gelmez. Empati ile dert bitmez.

evet çok güzel bir noktaya değinmişsin arkadaşım insanlar o yüzden yalnız kalıyor maalesef bende hayatımda bir tane kız sevdim hatta çok sevdim taptım ona o ne yaptı beni aldattı hemde itiraf etti o günler hala dün gibi aklıma ondan sonra aylarca kendime gelememiştim ama bununda bir dezavantajı var tabi artık kızlara başka türlü bakıyorum bakış açım değişti oda artık ne zaman değişir bilemiyorum...

arkadaş kızlar maddiyata acayip önem veriyor artık parayı ver istediğini yapma hakına sahip oluyorsun paran yoksa konuşturmuyorlar bile ben şuan sıfırdayım maddi olarak ama

birgün çok param olursa kızlara mağazadaki bir mal gibi bakarım parayı ver al 

arkadaş kızlar maddiyata acayip önem veriyor artık parayı ver istediğini yapma hakına sahip oluyorsun paran yoksa konuşturmuyorlar bile ben şuan sıfırdayım maddi olarak ama

birgün çok param olursa kızlara mağazadaki bir mal gibi bakarım parayı ver al 

O filmlerde izlediğimiz gibi değil işte zengin kız fakir oğlan hesabı yok gerçek hayatta. 

Hani birisi vardır , moralin bozukken bile onunla gülersin ya. Heh işte ondan istiyorum. diyorsun.

Hayallerindir Hissettigin!!

545769_530384726992937_321773706_n.jpg

Ey KAPILAR açan ALLAH ım !

Bize HAYIRLI KAPILAR aç .

Aminnn ...

559732_531126333585443_1732888880_n.jpg

285292_531127890251954_1235076034_n.jpg

Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için çareler arayın.

Her istediğimiz neden olmaz? Çünkü burası Cennet değil.

Spiker Sorar ; 
-Müslüman Olunca Hayatınızda Ne Değişti ? 
 Yazarın Cevabı Muhteşemdir ; 
-Artık Cennete Gidebilme Şansım Var

Seveceksen öylece sev,
 Ne kusursuz insan ara ne de insanda kusur...

485940_10151350796444463_969013795_n.jpg

Moralim bozukken başlıyorum şarkı söylemeye... Vee hemencecik gülüyorum. :) Çünkü bir bakıyorum sesim moralimden de kötü.

yalnız kalmaktan daha kötü
şeyler de vardır hayatta,
 ama genellikle
 bir ömür alır
 bunun farkına varmak,
 o zaman da
 çok geçtir,
 ve çok geçten
 daha kötü
 bir şey yoktur
 hayatta..

HARF'ler yetmedi anlaşılmama, bari Hâl'den anla....!

563408_521954687835941_1080266336_n.jpg

öncelıklı olarak yanlış anlama olmuş ben gulersınız dıye ılk mesajda vsvs dedim dertleşmek ıstıyorsan tabı başımızın ustunde yerın var sıkıldım yalnızım demek 

normal kım hayatta mutlu fakat devir farklı kimi çirkini sever kimi güzeli kimide yanında olsada anlamaz onu seveni

şair ruhlu olmak kesmez ıse guzelı paraya tapanı hiç sevmemeli 

yalnızlık bır erdemdır aynaya bakıp çogu zaman halımıze gulmelı