Jump to content

Anakart Tavsiyesi (1 Ay Içinde Almam Lazım)

Share

Recommended Posts

Evet doğru verdiğiniz linke bakmıştım.Ben fiyatına bakmak için teknobiyotik'e bakmıştım.Meğeer teknobiyotikteki aynı model olmasına rağmen thunderbolt özelliği yokmuş.herşey için teşekkür ederim cango.

Büyük ihtimalle artık bu anakarttı almaya karar verdim.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan..

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kıymetli yorumlarını eksik etmeyen yardım sever tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.

Aşağıdaki anakartı inşallah en yakın zamanda alacağım.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-p8z77-v-prothunderbolt-lga1155-ddr3-2600mhz-anakart.aspx?ttype=Properties#pt

Herkese sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum.

Çalıştığım için sayfaya çok bakamasım ama editleyerek linki paylaşmıştım siz fiyatı için demişsiniz :) ben vatandan aldım demiştim orada linki var yorumumda oradan bakarsınız die düşündüm hafta sonu indirimleride oluyor %25 - %30 neyseki sonunda dediğim karta karar vermişsiniz sevindim 2.sayfadaki benim diğer bileşenlere bakın uyum için çünki bende Asus'un DH  ekran kartını kullanıyorum 3600 Serisi fiyat olarakta uygun hem HDMI +DVI +VGA hepsi var TV çıkışı bile var :) benim kullandığımda yani bileşenler konusunda fikir sahibi olursunuz kendi sorunum için açtığım başlıkta resimleride var kasanın eğer incelemek isterseniz Ayrıca HADi HAYIRLISI OLSUN :) Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Çalıştığım için sayfaya çok bakamasım ama editleyerek linki paylaşmıştım siz fiyatı için demişsiniz :) ben vatandan aldım demiştim orada linki var yorumumda oradan bakarsınız die düşündüm hafta sonu indirimleride oluyor %25 - %30 neyseki sonunda dediğim karta karar vermişsiniz sevindim 2.sayfadaki benim diğer bileşenlere bakın uyum için çünki bende Asus'un DH  ekran kartını kullanıyorum 3600 Serisi fiyat olarakta uygun hem HDMI +DVI +VGA hepsi var TV çıkışı bile var :) benim kullandığımda yani bileşenler konusunda fikir sahibi olursunuz kendi sorunum için açtığım başlıkta resimleride var kasanın eğer incelemek isterseniz Ayrıca HADi HAYIRLISI OLSUN :) Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

Daha önce açtığınız konuyu sağlam bir kafayla iyice inceleyeceğim.Çünkü sistem toplama konusunda sizden ve diğer arkadaşlardan çok ey öğrendim

PCI,Tnuderbolt vs...Tekrar tekrar teşekkür ederim.sistemi topladıktan sonra yorumlarımı paylaşacağım.saygılar

Aslında AMD ve İNTEL arasında inanılmaz kararsızım bu durm da anakart seçimimi de etkiliyor.

Peki aşağıdaki anakart hakkında ne düşünüyorsunuz.

http://www.webdenal.com/asus-p8z77-v-deluxe-z77-ddr3-sata3-wifi-blt-16x-11_469635.html

Ben zaten sana yüksek fiyat söyledim ki hani yükseğini bil düşüğünü bulunca sevinesin diye :D ayrıca iletilerde sorun çıkıyor demişler ben 8150 toplamıştım forumda araştırırsan bulursun hiç bir sorun yok ortalama 8-9 aydır kullanılıyor tık yok pc de canavar canavar :D :D Farcry 3, Cod mw2 son çıkan ne oyun geliyorsa aklına full çözünürlükte oynatıyor. ;) Cebini düşünüyorsan amd ama para çok diyorsan intel kalitesi de bir başkaoluyor ya da yıllardır intel kullanıcısı olduğum için intel bana daha güvenilir geliyor olabilir :D

• 3 hafta sonra ...