Jump to content

Satılık 1 Tb Seagate 3.5" 7200.12 Rpm Sabit Disk

Bay_RC
 Share

Recommended Posts

Selam. İlk defa alım-satım bölümüne konu açıyorum :) Elimde sadece kayıt cihazında kısa süreliğine kullanılan 1 seneyi geçgin garantisi devam eden lakin izmirde nereden hangi mağazadan alındığını bilmiyorum amcam almış. Bana ondan geldi. Evet dediğim gibi kayıt cihazında kullanılmak için sıfır olarak alınmış kısa süreliğine kullanılıp kayıt cihazınında oluşan bir sorun nedeniyle boşta kalan ve masaüstü bilgisayarda hiç kullanılmayan üründür. Test edildi hiçbir bad sector yoktur. Bilgisayarcıya kendim bizzat test ettirdim. Belirttiğim ürün aşağıda vatan bilgisayarın sitesinde gözüken ürünün aynısıdır modeli falan aynıdır:

http://www.vatanbilgisayar.com/Dahili%20Harddisk/seagate-st31000524as-35-1tb-barracuda-sata-30-32mb-cache-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=52581

Görüldüğü gibi fiyat kredi kartına 159 tl civarı nakit havaleye ise 220 tl'yi buluyor. Ürünün ne kadar temiz olduğunu anlatmama gerek yok sanırım ürünün bizzat kendi resminden de anlayabilirsiniz:

[spoiler]

kwgv2.jpg

kwgvg.jpg

kwgvq.jpg

[/spoiler]

Ürün izmir içi elden teslim edilir.

İstediğim fiyat: 125 tl.

Edited by sere

@berdush_03;

resimler hardiskin kendi resimleridir. Zaten belirttim.

tamam o zaman anşaltık kabul..

Kabul edersen ptt kargo ile kapıda ödemeli gönder hem kargoyu ben karşılarım hem de karşılıklı kimse zarar görmez.

Garanti belgesi kutusu ne varsa gönderin.

Önerimi kabul edersen özelden adresimi gönderirim.

ürünün garantisi var yalnız elimde faturası yok ürün sıfır sayılır yukarda belirrtiğim gibi daha pc'de bile kullanılmadı. ama yukarda da belirttiğim gibi izmirden hangi mağazadan alındı bilmiyorum isteğin üzerine sata kablosunu da gönderririm..

Dediğin gibi ptt ile kapıda ödemeli göndereyim. Tamam. pm atıyorum...

ürünün garantisi var yalnız elimde faturası yok ürün sıfır sayılır yukarda belirrtiğim gibi daha pc'de bile kullanılmadı. ama yukarda da belirttiğim gibi izmirden hangi mağazadan alındı bilmiyorum isteğin üzerine sata kablosunu da gönderririm..

Dediğin gibi ptt ile kapıda ödemeli göndereyim. Tamam. pm atıyorum...

Ok. Adresimi özelden gönderdim. Yalnız benim bulunduğum yerde sata kablolarını bulmam çok zor bu yüzden size resimlerini gönderiyorum. Bu konuda beni mağdur etmeyeceğinizi umuyorum.

FBCD258013EF456F81030945E60F42DA.jpg istediğim sadece bu resimdeki kablo, diğeri bende mevcut. :)