Jump to content

Superonline'a Telefon Taşıma Ile Internet

UgurOzturk
 Share

Recommended Posts

iyi günler. 10mbps , 20mbps , 8mbps'e kadar olabilir. 24 Ay Taahhütlü + Sabit numara taşıma (akn:50gb) 49 TL olarak gösteriyor.

Benim sorum şu : Ben bu 49 tl nin yanında ayrıetten ek bir ücret ödüyecek miyim ?, Telefon için 15tl , ilk 3 ay 25tl gibi ekstradan ? ve Superonline kullananlar memnun mu ? yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

Başka paket, kampanya önerileriniz varsa lütfen belirtiniz.

İyi geceler arkadaslar.

Süperonline kullanıyorum 1 aydır hızından cok memnunum torrent letitbitdden sömürüyorum hız cok ıyı. 

Sadece 49 tl oduyorsun 100dk telefon gorusmesı her ay bedava

Ses gelıp gıtmesı normal voip olarak kullanıyorsun telefonu 

Telefon hattını modeme baglıyorsun eskı ıstemdekı gıbı splıtter felan yok gelen hattını dırek modeme ve modemden telefona baglıyorsun

Modemın ozellıklerı ıyı memnun edici gelen arama gıden arama cevapsızları modem uzerınden goruyorsun tek sıkıntısı elektrık gıdınce modem resetlenıyor wıfı yada normal ayarlarını yenıden yapman gerekıyor. 

Ek ücret su bu yok sadece belırtılen ucretı odeyeceksın telefonla konusurkende konusmamızı kayıd edıyorum ona gore bılgılendırınde kıvırma cevırme yapamıyorlar

Not:Kesınlıkle tetenet de-smart kampanyalı uydu alıcılı malıcı alım deme pısman olursun (nerden bılıyorsun deme kendımden bılıyorum)

Edited by fulgura06

D-Smart kullanıyorum 2 yıldır ve son ayım, Taahhüt biticek. Bende superonline'a geçiyim diyorum bakalım. Kullanıcı yorumları çok önemli sikayervar.com da baktım da insanlar ek ücret falan yazmışlar korktum biraz, en iyisi kendim sormak dedim. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

Edit: Yani şimdi ben telefon'a ekstradan 4tl gibi ufakda olsa ; kullanmamam halinde hiç bir şekilde para ödemeyecek miyim ?

Edited by taran9313

ben numara taşımalı yalın adsl ye geçtim. Telefonumda açık ancak kullanmıyorum ve telefona herhangi bir ücret ödemiyorum. SAdece interneti ödüyorum. 1 yıldan uzun süredir hiçbir sorun yaşamadım. ne hızım düştü ne kopma oldu. tavsiye ederim

Edited by PvD

Şuan 2 seçenek var, 

1) 20mbps fiber internet + numara taşıma + 50GB AKN = 49tl

2) 8mbps'e kadar + Yalın internet + numara taşıma + 50GB AKN = 59tl

Fiber yeni geldi bizim buraya ve evime çok yakın. 1'inci seçeneği 3-4 ay kadar kullanmış olan birisi çıkarsa çok mutlu olurum. Şuan %50-%50 ler, 1.seçenekte bilgi yetersizliğim var şuan.

fiber alırsan telefona her hangi ücret vermeden telefon hattında açık kalır sadece konuştuğun kadar ödersin yada dakika paketi satın alabilirsin yani fibere geçerek hep telefon faturasının saçma sapan vergilerinden kurtuluyorsun hemde ucuza konuşabiliyorsun yada ben çok konuşmam diyorsan bile dışardan seni aramak isteyen arayabiliyor ben aylık 100dk konuşma paketi alıyorum 5 liraya her yöne + yurtdışına almanyayı filan arıyoruz güzel oluyor 

ben numara taşımalı yalın adsl ye geçtim. Telefonumda açık ancak kullanmıyorum ve telefona herhangi bir ücret ödemiyorum. SAdece interneti ödüyorum. 1 yıldan uzun süredir hiçbir sorun yaşamadım. ne hızım düştü ne kopma oldu. tavsiye ederim

bende superonline kullanıyorum ev telefonumu nasıl sizinki gibi yapabilirim aramalar kapalı sade dışardan aradıkları halde 20 TL fatura geliyor yardımcı olursan sevinirim.

bende superonline kullanıyorum ev telefonumu nasıl sizinki gibi yapabilirim aramalar kapalı sade dışardan aradıkları halde 20 TL fatura geliyor yardımcı olursan sevinirim.

ben ttnetten geçtim. Ttnet kullandığımız zamanlarda süperonline aradı ve böyle bir kampanyamız var geçermisiniz dedi geçeriz dedik :D  benimki numara taşımalı yalın adsl tarifesi ve sen zaten süperonline kullanıyosun. Yani nasıl yapılır veya yapılırmı bilmiyorum.  en iyi bilgiyi müşteri hizmetlerinden alırsın. 

Edited by PvD

ben ttnetten geçtim. Ttnet kullandığımız zamanlarda süperonline aradı ve böyle bir kampanyamız var geçermisiniz dedi geçeriz dedik :D Yani nasıl yapılır veya yapılırmı bilmiyorum. en iyi bilgiyi müşteri hizmetlerinden alırsın. 

tamam anladım saolsn.

fiber alırsan telefona her hangi ücret vermeden telefon hattında açık kalır sadece konuştuğun kadar ödersin yada dakika paketi satın alabilirsin yani fibere geçerek hep telefon faturasının saçma sapan vergilerinden kurtuluyorsun hemde ucuza konuşabiliyorsun yada ben çok konuşmam diyorsan bile dışardan seni aramak isteyen arayabiliyor ben aylık 100dk konuşma paketi alıyorum 5 liraya her yöne + yurtdışına almanyayı filan arıyoruz güzel oluyor 

2) 8mbps'e kadar + Yalın internet + numara taşıma + 50GB AKN = 59tl

Ben 3 aydır bu tarifeyi kullanıyorum.

Ve neticede şunu anladım keşke daha önce geçseydim.

Ttnetten bir cacık olmaz.

Kesinlikle geç.

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. Fiber internet çok daha mantıklı gözüküyor.