Jump to content

32 Gb Lık Usb Diskim Sadece Okunabiliyor

tahsin4345
 Share

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tahsin4345 arkadaşı suçlar gibi konuşmak hiç yakışmamış. Sonuçta yardımcı olmak için birşeyler yazılıyor. Yapıp yapmamak herkesin kendi sorumluluğu. Olumlu sonuç alınca iyi oluyorda olumsuz sonuç alınca neden kötüleniyorki.  Geçmiş olsun başınıza gelen sorun için bu arada.

yoo kardeş inanın iğne ucu kadar öyle düşünmemiştim .eger öyle bir yansıması olmuşsa özür dilerim . ben sadece sonucu bilmeni istediğim için yazmıştım öyle düşüncenizi bilseydim yazmazdım. nedemek ben sizin destek ve yardımlarınızdan çok memnunum zaten garentiye göndermek için bu olan sonuç gibi bir sonuçda olsun istiyordum ondan dolayı hiç tereddüt emeden denedim ve hedefe ulaştık bunda bir suçlama yada o manada bir düşüncem inanın hiç olmadı.yardımlarınız için kucak dolusu teşekkurler

Team Viewer verirsen bakarım. 

ordasan olabilir verebilirim

benim acımdan bu konu kapanmıştır . zaten bu konuyu acarken .bu aleti dostların destegi sayesinde çözebilirsek çözelim çözemezsek en azından garanti  süresi bitmeden en azından şu içinde bulunan özel dosyalarıma ulaşım işini sonlandırabilirsek .yani içindeki dosyaları kullanılamaz duruma düşürüsek gönül rahatlıgıyla garentiye gönderebilirim diye düşünüyordum.birincisine ulaşamadık hedeflarimden ikincisine  kalelibilişim    dostum sayesinde ulaştım .bu iyilinden dolayı birkez daha teşekkurlerimi sunuyordum.inanın çok işime yaradı bu dostumun destegi sayesinde garentiye gönderme şansım oldu .yoksa öyle arızalı arızalı kullanmaya devam ediyor olacaktım.bugün kargoyla garentiye yolladım. inşeallah yapılır gelir . bu tür sorunları yaşayan olursa .garentisi olan cıhaz için  denenebilir diyorum.ama garentisi biten ürünler için aman ha denemeyin yoksa midyata pirince giderken evdeki bulgurdan olabilirle diyor bu konunun benim acımdan kapandıgını bildirir bu konuda destek olmaya çalışan tüm dostlarıma kucak dolusu teşekkurlerimi sunuyorum

• 3 hafta sonra ...

çok degerli dostlarım olay aynen beklediğimiz gibi servisten orjınal ambalajında sıfır ürün geldi. yani ürünün yenisi verilsin diye rapor cıkmış. bana vitrinden verdiler. üzerinde 55 tl yazıyordu oysa ben 37 tl ye almıştım. artı garentiside sıfırlanmış oldu. yani bugün itibariyle 2 yıl garentili bir ürünüm oldu.dikkatimi çeken şu oldu. madem bana bu 55 tl degerindeki ürünü veriyorsunuz. bari ben aynen 32 gb lık hp marka olan ve fiyatı 63 tl olan ürünü alsam. aradaki 8 tl farkı ödesem dedim bana olmaz senin elindeki faturada 37 tl yazıyor. 63 tl den 37 tl düşer aradaki farkı ödersen veririz dediler.bende şu an vereceginiz ürün evet ozaman 37 tl idi ama şu an  55 tl ne fark eder sonuçta orjınal ambalajında bir ürün.bu bana verceniz  55 tl lik ürün yerine 8 tl daha vereyim 63 tl lik hp marka ürünü alayım dedim kabul etmediler .bunun üzerine bende zarar görmemeyim diye arızalanan ürün olan silikon  pover in 55 tl olan sıfırını aldım. hiç fark filan ödemeden. durum bu şekilde sonuçlandı .yani bahsedilen arıza servisinde bile yapılamadı. garentisi olmasaydı elimde patlamıştı. ucuz kurtulduk .artı garentisinide uzatmış olduk sonuç budur