Jump to content

Gelmiş Geçmiş En Iyi Pc Oyunu O!

Share

Recommended Posts

Gelmiş geçmiş en iyi PC oyunu o!

2013033018180628569.jpg

Bunca zaman beklemeye değdi: O artık en iyi PC oyunları listesinin en tepesinde!

Bioshock serisinin son oyunu Infinite, uzun süredir beklenen en önemli yapımlardan birisiydi. İlk iki oyunuyla tüm dünyada adını duyurmayı başaran seri, Metacritic isimli inceleme notlarını tek bir çatı altında toplayan siteye göre, tüm zamanların en iyi notları alan oyun olmayı başardı.

Metacritic 43 farklı sitenin not ortalamasını 100 üzerinden 96 olarak hesapladı ve bu rakam, Half - Life ve illk Bioshock oyunları ile birlikte şu ana kadar en yüksek puanı almış, en iyi PC oyunları arasında birinci sıraya oturmasına yetti. Puanlaması tüm platformlar üzerinden hesaplandığı zaman biraz düşen Bioshock Infinite, PS3 ve Xbox 360 puanları ile de göz doldurmayı başardı ve yine ilk beş oyundan birisi oldu.

The Guardian'dan Nick Cowen oyun için; "Bioshock Infinite oynaması çok keyifli bir yapım ve sadece bu yönüyle bile birçok yapımı geride bırakabilir." derken, Eurogamer'dan Tom Bramwell özellikle oyunda bize bolca eşlik eden Elizabeth isimli karakterin önemini üzerinde duruyor. 1912 yılında,  Amerika'da geçen yapım, bulutların üzerindeki bir şehirde gezmemize imkan tanıdığı gibi, tıpkı önceki yapımlarına benzer şekilde, bambaşka bir dünyayı beğenimize sunuyor.

Kaynak: 

http://www.chip.com.tr/haber/gelmis-gecmis-en-iyi-pc-oyunu-o_39486.html

Edited by Bırak Gitsin...

oynamdan yorum yapıyorsunuz  oyunun sürekli atmosferi degişiyor ve ne oldu neler oluyor gibisinden aklınız karısacaktır ama oyun gercekten cok iyi

gammer infinity dahi oyuna 9.5 puan vermiş babasının hayrına degil oyunun içinde bir cok seyle ilgilene biliyorsunz yani her türlü materyaller sizin kontrolunuzde

tutup oyundan bir cacık olmaz yok oyun sarmadı adam akıllı oynadınızmı 1. bölümü gectikten sonra kendinizi bir savasın içinde bulacaksınız.....

Valla incelemesini izledim gayet güzel duruyor şahsen. Diğer oyunları hiç oynamadım bundan önce su altında geçen bir dünyada oynatıyordu şimdi bulutlarda kurulan bir şehir.. Kolombiya. 

Bu Kadar yüksek puan alabiliyorsa bildikleri bir şeyler vardır.Boş zamanımda indirip bakacağım bende... Merak ettim gerçekten...

İncelemede gözüme çarpan yanındaki kızın mimiklerini ve hareketlerini çok iyi yapmışlar standart robot gibi değil normal insan gibi hareketler sergiliyor.

Valla incelemesini izledim gayet güzel duruyor şahsen. Diğer oyunları hiç oynamadım bundan önce su altında geçen bir dünyada oynatıyordu şimdi bulutlarda kurulan bir şehir.. Kolombiya. 

Bu Kadar yüksek puan alabiliyorsa bildikleri bir şeyler vardır.Boş zamanımda indirip bakacağım bende... Merak ettim gerçekten...

İncelemede gözüme çarpan yanındaki kızın mimiklerini ve hareketlerini çok iyi yapmışlar standart robot gibi değil normal insan gibi hareketler sergiliyor.

evet öyle kenan bende oyunu bitirdim yanındaki kızı çok iyi yapmışlar sana eşlik ediyor hatta bi ara kız kayboluyor kaçırıyorlar kendinizi yalnız ve çaresiz hissediyorsun oyunu o derece güzel yapmışlar :D