Jump to content

Visual Studio 2012 Kurulum Hatası

kacaksevgilim
 Share

Recommended Posts

lu0t6.jpg

Ne yaptıysam windows 8 x64 ultimate sisteme Microsoft Visual Studio kuramadım.2010 versiyonu kurulmayınca 2012 versiyonunu indirdim nafile.Net faremework kurulumlarını yapıyorum ama hatayı gitmiyor kurulum başlamıyor

vso nun özelligi bumudur bilmiyorum bikere kurarken hata aldıysan neyaparsan yap tekrar kurulmuyor format atıp kurucaksın ilk temiz sisteme sonradan kurunca hatalar cıkartıyor benim basıma geldi 1-2 kere vso 2010 da ama 2012 de böle bişey yasamadım 

Boşuna nefret etmiyorum windowstan ama lanet gelsin ki linux altında C# derleyecek editör bulunmuyor.Portable versiyonunu buldum bir yerden iyi çalışmam lazım C#'a

Edited by kacaksevgilim

c# programlama dilini bilen bi adam nasıl linux kullanır anlamış değilim :) Birde bi sorum olucak vs 2012 kuramadım diyorsun ama ? win8express_full.exe nedir hocam ? visual studio 2012 ultimate bul kur :) express niye kuruyorsun ?

c# programlama dilini bilen bi adam nasıl linux kullanır anlamış değilim :) Birde bi sorum olucak vs 2012 kuramadım diyorsun ama ? win8express_full.exe nedir hocam ? visual studio 2012 ultimate bul kur :) express niye kuruyorsun ?

Bilgisayarı bir bütün olarak almalıyız yazılımıyla donanımıyla kendimizi sınırlandırmamalıyız açık kaynak kapalı kod kavgasına karışmıyorum. :give_rose: Kuruluma gelince visual studio AIO indirdim 7 küsür GB.ultimate yada diğer sürümlerinde de aynı hatayı veriyordu ekran görüntüsü almak için tesadüf  express isosu geldi.Neyse kurulumu hallettim windows özelliklerinden net framework ları kapatarak katilimsiz çantamda bulunan framework 4.1 kurdum bu şekilde kurulum tamamlandı.Teşekkürler