Jump to content

Kulak İçi Kulaklık Alıcam Tavsiyeniz?

taraftar13
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar genelde masaüstü bilgisayarımda kullanacağım bir oyun kulaklığı alıcam ama bu sefer tercihimi kulak içi kulaklıktan yana kullanacağım aşağıdaki oyun kulaklığı sizce uygunmudur.

Yani bu kulak içi kulaklıklardan ucu yok düz olmalı vs birşeyler deniliyor sizce benim attığım resimdeki kulaklık nasıl kullanışlımıdır. İlk defa kulak içi kulaklık kullanacağım için önerilerinizi bekliyorum duruma göre bugün alıcam kulaklığı.

Vatan Bilgisayarda şuan %25 indirim ile 68TL

THERMALTAKE Thermaltake Tt eSPORTS ISURUS Profesyonel in-ear Oyun Kulaklığı Kırmızı

1(1).jpg

2.jpg

Edited by taraftar13

Tamamen dışarı ile ilgili ses duymak istemiyorsan, yani sadece bilgisayardan çıkacak olan seslere konsantra olmak istiyorsan, ucu plastik tamponlu yani senin yukarıdaki resimlerde gösterdiğin gibi bir kulaklık almalısın. Bunların en büyük artısı plastik tamponların çıkarıp kulak sağlığı için yıkayabiliyorsun. Ancak şunu göz önünde bulundurmakta yarar var, çok yüksek sesli kullanmamanı öneririm bu plastik tamponlu kulaklıkları. Kulak sağlığı açısından hangi ortamda olursan ol zaten yüksek ses zararlıdır. Kimse bunun aksini iddaa edemez.  O yüzden diğer kulaklıklar öneriliyor. Ama bence diyerleride aynı şekilde çok yüksek sesle dinlendiğinde yine aynı zararı veriyorlar :) O yüzden plastik tamponlu kulakları almanı öneriyorum. En azından çıkarılıp yıkanabiliyor.

Başta Sony, Creative ve Philips markalarını öneririm.

Edited by &ULTİMATE&