Jump to content

Anakart Tavsiyesi

Share

Recommended Posts

Akadaşlar aşağıdaki donanımlara uygun bir anakart buldum.Bu anakarttan kullanan varsa önerilerini alabilirmiyim?

Asrock N68C-GS FX AMD DDR2+DDR3 1066MHz Soket AM3+ AM2+ AM2 mATX Anakart

İşlemcim: AMD Athlon ll X3

Bellek:     Hi-Level 4Gb 1600mhz

Öncelikle sormak istediğim bu ramler bu anakartta çalışırmı. Bu anakartın biosunda usb den format atma özelliği varmı.

Kullanan bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By kerim9967
      İyi günler.
      Ekteki dosyada detaylı özelliklerini verdiğim sistemimi upgrade etmek istiyorum. Win8 64 bit işletim sistemi yüklü olan makinede aynı anda Photoshop CS6, Illistrator CS6, Corel X6, Office 2013 (Word, excel, access) ve lazım olduğunda VMware 9 dan Sanal xp kullanmam gerekiyor. Haliyle Photoshop ve Corel tek başına belleğin canına okuyor.

Bir 120GB SSD, bu sisteme uyuyorsa 16 GB RAM almayı düşünüyordum önce. Fakat bir kaç bilgisayarcıya sorduğumda yapmak istediğim yükseltmelerin sistemi tatmin edici bir derecede hızlandırmayacağı uyarısını aldım. Üstelik anakartım 8GB üzeri Ram i desteklemiyormuş. Diğer bir tanesi Grafik tasarım işlerinde ekran kartı RAM kadar önemlidir, onu da düşünmelisin dedi. Bu üçü ana parça için söyledikleri fiyatlarla neredeyse orta halli bir pc alabilirm. İki alternatifim var ve sizden bu konuda yardımınızı rica ediyorum. Bahsettiğim programları sorunsuz ve yavaşlama olmadan
      1-Sıfırdan Pc toplamak istesem, ne kadara mal olur. Maksimum bütçem 2500-3000 tl civarı.
      2- Mevcut sistemi upgrade etsem bu sistemle maksimum hız için nereye ne harcamalıyım.

DETAYLI SİSTEM ÖZELLİKLERİ
      d-h.st/Ce0
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...