Jump to content

Pascal Multiboot Usb Extreme Edition V2.0

bypascal
 Share

Recommended Posts

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bypascal

Elinize yüreginize saglık formu sürekli takip edip yorum yapmayanlardanın.

Öncelikle bukadar güzel bi çalışma yaptınız için tebrik ediyorum yapmak o kadar güzel bişey insanın kendiği yaptıgı şeyi paylaşması ayrı bi güzelik.

Benim bilgisayar bilgim sizin kadar değil ama TNCTR sitesini buldugumdan beri kat ve kat artıyor burdaki yazılaan ve paylaşılan bilgilerle kendi multibot menümü (Bluelife hocamızın menüsü) ve burda paylaşılan iso larla (köylü hocamızın) kendi format isolarımı oluşturdum ve bunlarla bağlantılı açılan her konudan kendimce anladım kadayla eklemeler yaparak kendimi geliştirmeye çalışıyorum .en son yaptıgım çalışmada bulti bot menüme instal.vim dosyalarını birleştirerek win8(32/64) win7 (32/64) tek iso oluşturdum ve bunlara programlar da ekledim (ofis2010+Rocketdock+adobe+java+ccleaner+nero+k-lite+exaradyo+winap+winrar+oem resim bilgisi)bu tarz programları direk kurulu olarak geliyor kurulum bitince sadece menüde kendimi geliştiremedim kullandıgın menünü açıklama yada nasıl yapıldıgını ögrene bilirmiyim belki bende ilerde sizin gibi kendi bot menümü yapıp bunu herkesle paylaşırım.

son bişey daha menüden kaldırdığınız androit iso olarak indere bilcem bi yer varmı ? incelemek istiyorumda

Herşey için teşekkürler İyiki Varsınız .

eyvallah sağol, sistemin nasıl oluştuğu ile ilgili bilgi bir çok arkadaşın talep ettiği bir şey fakat daha öncede açıkladığım gibi bunu daha sonra geniş kapsamlı olarak anlatacağım. ayrıca sistemden androidi kaldırdım...

Android linki aşağıda

https://android-x86.googlecode.com/files/android-x86-4.2-20130228.iso

bildiğim kadarıyla bu gibi sistemler u3 belleklere yazılıyor.bu sistem için( pascal multiboot v.2) bana tavsiye edebileceğiniz bir 64 gb lık flash bellek var mı? teşekkürler.

hayır tam aksine u3 belleklere yazılmıyor bu sistem, usb belleğe grub mbr özelliği kazandırılarak bootable özellikle çalışan bir sistemdir kısacası siz minimum 32 gb üst sınır yok herhangi bir bellek alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. marka tavsiyesinde bulunmayacağım araştırıp yeni nesil bir bellek alabilirsiniz..

hayır tam aksine u3 belleklere yazılmıyor bu sistem, usb belleğe grub mbr özelliği kazandırılarak bootable özellikle çalışan bir sistemdir kısacası siz minimum 32 gb üst sınır yok herhangi bir bellek alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. marka tavsiyesinde bulunmayacağım araştırıp yeni nesil bir bellek alabilirsiniz..

teşekkür ederim.çalışmanız çok güzel.çok işime yarayacak.Allah muvaffak etsin.

eyvallah sağol, sistemin nasıl oluştuğu ile ilgili bilgi bir çok arkadaşın talep ettiği bir şey fakat daha öncede açıkladığım gibi bunu daha sonra geniş kapsamlı olarak anlatacağım. ayrıca sistemden androidi kaldırdım...

Android linki aşağıda

https://android-x86.googlecode.com/files/android-x86-4.2-20130228.iso

Android'i çıkarmanızın sebebi; kurulum zorluğu mu boyuttan dolayı mı ?

kolay gelsin..

Android'i çıkarmanızın sebebi; kurulum zorluğu mu boyuttan dolayı mı ?

kolay gelsin..

saçmalık olmasından dolayı çıkardım  cep telefonumu kullanıcaz pc mi...

acaba hangi sunuculara upload ediliyor ona göre premium çekicem. düşük hızda bitmez bu :D

turbobit e upload ediliyor.

kardeş keşke ul.to'ya upload etseydin ya. Şimdi hiçbiryerde turbobit generator yok çalışan.

turbobit e upload edene kadar göbeğimizde çatlaklar meydana geldi ki hala bitmedi :) ama zaten hemen diğerlerinede yayılır.