Jump to content

Amerikadan Alisveris Yapmak Isteyen Arkadaslar

mehmetali00
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar Haziran ayinin ilk haftasi gibi Turkiye ye geliyorum. Siparisi olan arkadaslara uygun bir komisyon bedeliyle istediklerini getirebilirim.

Iphone

Ipad

Ipod

Laptop

Kasa/desktop parcalari anakart/ islemci vs

Kamera Nikon Canon vs

Macbook

Playstation

Xbox

vs vs...

hocam kesinlikle beni yanlış anlamayında ne gibi güvence veriosunuzki size inanalım ? Bide bizim tarafımızdan düşünün mesela :)

Aynen???

hocam kesinlikle beni yanlış anlamayında ne gibi güvence veriosunuzki size inanalım ? Bide bizim tarafımızdan düşünün mesela :)

Sizi kesinlikle anliyorum ve katiliyorum. Ben ogrenciyim burda master yapiyorum. Ara ara gidip geliyorum boyle ciddi olan arkadaslarla ozel mesajdan her turlu kisisel bilgimi paylasmaya hazirim. Ankaraliyim adres, 312 telefon numarasi, facebook hesabi, twitter hesabi, skype, email, burda kullandigim telefon numaram vs. hepsini paylasabilirim. Yani benim amacim uc bes kurus neyse para kazanip bilet paramin cikarabildigim kadarini cikarmak. Guven problemi yasayacagimizi kesinlikle dusunmuyorum zaten ilk konusmamizla muhabbeti sonlandiracak degilsiniz. Aramizda gorusme konusma sureci gececek elbet bu sirada guvenmezseniz, size o guveni veremezsem guvenemedim arkadasim kusura bakma deyip cekip gidersiniz.

Hocam Arkadaşlar bu Konuda Haklılar Gibi,Sizi Tam Net Tanımıyorlar Net Ortamında PC Başında Kimin Oturduğunuda Blimiyorlar.Yanlış Anlamayın Dolandırıcı Sıfatını Sizler İçin Kullanmıyorum.Lâkin Bazı Gerçekler Vardırki Bu Zamanda 100 200 TL Az Para Değil Ki Onlarda Öğrenci.Sizi Varsayıma Bağlamıyorum Yanlış Anlamayın.

Lakin Net Ortamında Gitti Gidiyor Bu Tarz Sitelerle Güvenli Hesaplı Alışveriş Yapmamız Mümkün En Azından Aracı Mevcut.Benim Size Gönderdiğim Paranın Bana "Bu Para Emin Ellerde Laptop Gelmesse Para Direk Eski Hesabınıza Yatacak Garantiyi Kim Sağlayabilir" ?

Kardeş i7 Laptop Ne KAdr Asus Yada Sony

Hocam nasil bir bilgisayar baktiginizi bilmiyorum ama
asagidaki ozelliklerdeki Asus makina $1300 seviyesinde

Intel core i7 3.40 ghz

12gb ddr3 ram

750gb hdd

17.3 inc full hd LED backlit display

Nvidia 3d vision Geforce GTX670M 2gb GDDR5 video card

Bluetooth 4.0

Win 8 64bit

Hocam Arkadaşlar bu Konuda Haklılar Gibi,Sizi Tam Net Tanımıyorlar Net Ortamında PC Başında Kimin Oturduğunuda Blimiyorlar.Yanlış Anlamayın Dolandırıcı Sıfatını Sizler İçin Kullanmıyorum.Lâkin Bazı Gerçekler Vardırki Bu Zamanda 100 200 TL Az Para Değil Ki Onlarda Öğrenci.Sizi Varsayıma Bağlamıyorum Yanlış Anlamayın.

Lakin Net Ortamında Gitti Gidiyor Bu Tarz Sitelerle Güvenli Hesaplı Alışveriş Yapmamız Mümkün En Azından Aracı Mevcut.Benim Size Gönderdiğim Paranın Bana "Bu Para Emin Ellerde Laptop Gelmesse Para Direk Eski Hesabınıza Yatacak Garantiyi Kim Sağlayabilir" ?

Ben gereken mesaji verdigimi dusunuyorum. Birebir guven genel ortamda pek saglanamiyor haliyle. Ozel mesajla goruselim iciniz rahat etmezse zaten almazsiniz. Icim rahat degil dersiniz olay biter. Kaybedecek birseyiniz olmaz yani bi 3-5 dakikalik zamaniniz disinda :)

Hocam nasil bir bilgisayar baktiginizi bilmiyorum ama
asagidaki ozelliklerdeki Asus makina $1300 seviyesinde

Intel core i7 3.40 ghz

12gb ddr3 ram

750gb hdd

17.3 inc full hd LED backlit display

Nvidia 3d vision Geforce GTX670M 2gb GDDR5 video card

Bluetooth 4.0

Win 8 64bit

Hocam Ne Yaptınız Siz $1300 KOTA  Türk Lirası 2300 Filan Ediyor Hocam.

Size İyi Satışlar.. :dj:

Bilmiyorum amaciniz elma mi toplamak yoksa bagciyi mi dovmek ama lutfen yukaridaki ozelliklerle asagidaki linkteki makinayi karsilastirin.

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/toshiba-p875-320-p875-320-gamebook-core-i7-240ghz-10gb-2tb-173-2gb-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=63834

Bilgisayarla ne kadar ilgili oldugunuzu bilmiyorum fakat i7 dediginiz zaman cok genis bir yelpazeden bahsedersiniz yukarida ozelliklerini verdigim makinanin dikkat ettiyseniz islemci hizi 3.4ghz.

Fakat tabiki daha uygun makinalar da bulabilirsiniz asagidaki makinanin fiyati $650 civari. Ha neyle karsilastirayim derseniz en asagida attigim linkteki nakinayla karsilatirabilirsiniz.

• Intel Core(tm) i7-2.4ghz
  • Microsoft Windows 8 (64-bit)
  • 8GB DDR3-1600 RAM
  • 1TB 5,400RPM Hard Drive
  • 8x Super Multi Drive with Double Layer
  • Memory Card Reader
  • NVIDIA GeForce GT 635M 2gb
  • 802.11b/g/n Wireless
  • 15.6" LED-backlit Display

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/dell-5521-v5181w2c-5521-notebook-core-i7--19ghz-8gb-1tb-156-2gb-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=64228

• 3 hafta sonra ...