Jump to content

Ekran Kartı Ile Ilgili Ati 7850-6850

Share

Recommended Posts

Çok fazla bir şey değişmez bence. En azından çek veriyorlar. Anakartın 3.0 olmamasından oluyordur çekinizi alın bence ve Hd6850 kartı alın oda 2.1 yine directx 11 var işinizi görecektir. Fakat olası yeni bir sorunu aşmak için bence yerinde deneme şansınız varsa kasanızı da götürüp birebir deneyin derim.

Düzenleme : Eğer götürürseniz bu siyah çerçevenin çıktığı oyunları yeni aldığınız kart ile yerinde test ediniz.

Edited by hackermemo

6850 de de aynı sorun oluyor.. başta onu almıştım zaten sorun cıkınca 7850 yi aldım bunda da aynı sorun var. sorunun yazılımsal olduğunu düşünyorum ben de, şimdi benim anakartımda 3.0 yok. boşu boşuna para vermeyeyim diyorum 3.0 özelliğine.

yok anlamadınız zaten garantide pci 3.0 dan sorunlu demedim zaten amd ekran kartında sorun vardı oyunda çerçeve oluyor garanti bana 1 yıllık çek veya yenisini vermeyi teklif etti (aynı sorun vardır dedi) benim suan ankartımın (asus M5A99X Evo) pci 3.0 desteği yok boşuna para vermeyim çeki alıp başka bir kart alayım diyorum ...

ya da düzelir mi yazlımsal olan hatta ? ekran kartını mı geri alayım ?

Edited by yusuf1284

pci 3.0 ile pci 2.0 arasında fark olmadığını okumuştum. Bunu satış politikasının bir parçası olabileceğini düşünüyorum. Anakartın pci 3.0  desteklemese bile pci 2.0 alırsın. Fark sadece bu ise bu özelliğe bakmamanı öneririm şahsen

pci 3.0 ile pci 2.0 arasında fark olmadığını okumuştum. Bunu satış politikasının bir parçası olabileceğini düşünüyorum. Anakartın pci 3.0  desteklemese bile pci 2.0 alırsın. Fark sadece bu ise bu özelliğe bakmamanı öneririm şahsen

bende çeki alıp aynı ekran kartınıda alrım gerekirse sıkıntı değil para aynı para sonuçta :)