Jump to content

Yeni Bir Sosyal Medya

Recommended Posts

Ha ha arkadaşlar counter lardan ikisi dolmuş mail geldi. Geri sayım 4 Saat 51 Dakika diye. Profil görüntüleme açılma süresi diyor. Ondan sonra da @ ve # kullanımı aktif olacakmış. Bu arada helal olsun ya ben sevmeye başladım bu işi. Az önce atılan bir yazı hadi be inşalah bizde varız deriz bundan böyle ellerine sağlık.

Merhaba arkadaşlar. Bir counter uygulaması ile otomatik olarak aktif oluyor özellikler. Sadece eğlenceli hale getirmek istedik sizler için bu işi. Burası bizim ülkemizin ve sizlerin ve her zamanda öyle kalacak.  Hedefimiz hep birlikte bizde varız demektir. Bazı konularda çok fazla mail talebi geldiği için bir takım özellikler için belki öncelik atanabilir, düşünce aşamasında.

Tasarım geliştirelebilir... Bi kötü yanı var neden sadece arkadaşlarımızın başlıklarını göremiyoruz çok genel olmuş bence ama daha yeni başlanmış inşallah gelişirsiniz...

Benim anladığım kadarıyla arkadaş listesi Takip Ettiklerim. Ben mesela nilüfer tuna yı ve Ev Hanımını takibe aldım. Sadece ikisinin emfitlerini görmek istediğim zaman Takip Ettiklerime tıklıyorum. O ikisi baya birşeyler vede işe yarar şeyle paylaşıyor çünki.

Çalışma biçimi Twitter ile aynı gözüküyor.

Benim anladığım kadarıyla arkadaş listesi Takip Ettiklerim. Ben mesela nilüfer tuna yı ve Ev Hanımını takibe aldım. Sadece ikisinin emfitlerini görmek istediğim zaman Takip Ettiklerime tıklıyorum. O ikisi baya birşeyler vede işe yarar şeyle paylaşıyor çünki.

Bütün linkler açılmış. Profil de Beğendikleri diye bir yer gördüm o aktif değildi. Beğendikği başlıklar yada kişiler mi olacak acaba? 

Vayy. yeni fark ettim. yazıyı açmadan yorumları da açabiliyoruz artık.

Edited by experdll

Arkadaşım üye olanlar zaten değişikliği farkedecektir, niye sürekli sitenin haber ajansı gibi yayın yapma ihtiyacı duyuyorsun... Sitenin yeterince reklamı yapıldı konuyu uzatmaya gerek yok daha. Size iyi emfitlemeler...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...