Jump to content

Hostinger - Ücretsiz Hosting!

uzaklardan61
 Share

Recommended Posts

Bedava host herkes kullanabilir  burdan   girip deneyin beğeneceksiniz.

Yeni nesil ücretsiz hosting
Ücretsiz hosting hakkındaki önyargınızı unutun. Hostinger farklı. Çok iyi kullanıcı desteği ile zengin özellikler sunuyor
Sayfalarınızda reklam ve banner yok
Kullanımı kolay site kurucu
PHP ve MySQL Desteği
PHP ve MySQL kullanımını kısıtlamalar olmaksızın destekliyor. PHP motoru tüm özellikleri ve fonksiyonları etkin olarak geliyor. Tek tıkla istediğiniz PHP versiyonuna anında geçebilirsiniz ve phpMyAdmin aracı ile veritabanlarını yönetebilirsiniz.
Otomatik Yükleyici Yazılımı
Birkaç tıklama ile Wordpress, Joomla, PrestaShop, phpBB, Drupal ve daha fazlasını kurabilirsiniz. Tam fonksiyonlu ve profesyonel görünümlü siteniz birkaç dakika içinde hazır.

konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ilgili yere taşırsanız sevinirim saygılar

http://ugurozturk.p.ht/test/  Ben hızlıca şöyle bir şey yaptım. Çok kolay kurulum sağlıyor (:

Kaydoldum aldım alan adını bakalım sonu ne olacak

Bedava host herkes kullanabilir  burdan   girip deneyin beğeneceksiniz.
Yeni nesil ücretsiz hosting
Ücretsiz hosting hakkındaki önyargınızı unutun. Hostinger farklı. Çok iyi kullanıcı desteği ile zengin özellikler sunuyor
Sayfalarınızda reklam ve banner yok
Kullanımı kolay site kurucu
PHP ve MySQL Desteği
PHP ve MySQL kullanımını kısıtlamalar olmaksızın destekliyor. PHP motoru tüm özellikleri ve fonksiyonları etkin olarak geliyor. Tek tıkla istediğiniz PHP versiyonuna anında geçebilirsiniz ve phpMyAdmin aracı ile veritabanlarını yönetebilirsiniz.
Otomatik Yükleyici Yazılımı
Birkaç tıklama ile Wordpress, Joomla, PrestaShop, phpBB, Drupal ve daha fazlasını kurabilirsiniz. Tam fonksiyonlu ve profesyonel görünümlü siteniz birkaç dakika içinde hazır.

konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ilgili yere taşırsanız sevinirim saygılar

alan adı sonunu .dan sonrasını kendimizz yazsak nolur au gibi bişi ypsak

ona izin vermiyor

ucakteknolojisi.au yazdım kabbul etti ama 

Şu anda alan adınız nameserver'larımıza işaret etmiyor, bu yüzden FTP, Dosya Yöneticisi, Web Sitesi Kurucusu, e-posta (ve diğerleri) çalışmayacak. Değişiklik arz edilidiğinde DNS'in tamamlanması 24 saati bulabilir. yazısı var sizde böle bi yazı varmıydı

alan adları aldığınızda biliyorsunuzdur belki hemen siteye yönlenneyebilir.ben kendimden örnek vereyim başka bir şirket den önceden aldığım alan adını bu şirkete yönlendirdim ve 5 dakika icinde site acıldı.Ama alan adını ilk defa alırsanız alan adı hemen siteyi görmez biraz zaman alır bildiğim kadarıyla

Ha

ucakteknolojisi.au yazdım kabbul etti ama 

Şu anda alan adınız nameserver'larımıza işaret etmiyor, bu yüzden FTP, Dosya Yöneticisi, Web Sitesi Kurucusu, e-posta (ve diğerleri) çalışmayacak. Değişiklik arz edilidiğinde DNS'in tamamlanması 24 saati bulabilir. yazısı var sizde böle bi yazı varmıydı

Hayırlı olsun

hostinger ddos saldırısına uğramış kontrol panelime girmek istediğimde  bu uyarıyı veriyor  

Server #23 is under the DDOS attack (IP Nullrouted)

We have just received a HUGE (over 3GB/s incoming traffic) DDoS attack targeting the Server #2. Our CISCO guard firewall was unable to handle such attack, so one of the server IP address - 31.170.165.122 was disabled (all the rest websites on this server are working fine). If your website is using this IP (due to unique IP rotation system only 3% websites are using this IP) it will be unavailable for the next 6 hours. As soon attack will subside, this IP address will be enabled and your website will start working again. We thank you for your patience and understanding.

2013-03-02 19:08:20

• 3 hafta sonra ...

Şu anda alan adınız nameserver'larımıza işaret etmiyor, bu yüzden FTP, Dosya Yöneticisi, Web Sitesi Kurucusu, e-posta (ve diğerleri) çalışmayacak. Değişiklik arz edilidiğinde DNS'in tamamlanması 24 saati bulabilir. böyle bir uyarı veriyor neyin nesidir bu yardım lütfen

• 3 hafta sonra ...

arkadaşlar hesap oluştururken alanadı kısmında noktalama işaretleri kullanmayın site gayet düzgün calışıyor örnek site adresi : www.oyun-dunyasi.net bu adresdeki site bu hostinde actığım bedava host dur

kendi alan adınız yoksa -alan adınızı hosting şirketinin bedava verdiği uzantısı farklı alan adını da alabilirsiniz bedavaya