Jump to content

Xp Mi W7Mi Pc Için

KoJaN
 Share

Recommended Posts

merhaba arkadaslar

ram : 4gb ram

ekran kartı :ıntel mobile gma 4500 mhd(paylasımlı 6gb ram oluyor ekran kartı 64 mb kullanıyor .S

işlemci hızı :2.4 intel core 2 duo

bu işletim sistemine xp mi win7 mi kurayım  tavsiyelerinizi bekliyorum

konuyu yanlıs yere açtıysam özür dilerim

laptop marka dell 

xp de 1gb kullanıyor gibi birşeyler duydum

Edited by KoJaN

8 hatta 8.1 çıkacak bu günlerde

w7 64 bit performansı xpye göre daha iyi olur eğer ikisinden birini kuracaksanız

xp de 3.2 gb ram kullanılabilir maksimum ama 64 bit ingilizce xp kurarsanız ramin tamamını kullanabilirsiniz

Edited by efes34

w7 64 bit performansı xpye göre daha iyi olur eğer ikisinden birini kuracaksanız

xp de 3.2 gb ram kullanılabilir maksimum ama 64 bit ingilizce xp kurarsanız ramin tamamını kullanabilirsiniz

xp 64 bit kuruam ekran kartı paylasımlı onboard ekran kartı 1500 gb bellek var 64 mb kullanıyor gerisi ram e aktarıyor pc

XP seviyorsan ve vazgeçemiyorsan x64 XP kur istersen bu sıralar %85-95 Türkçeleştirilmiş halleri mevcut. 4 GB Ram var diyorsun x32 XP yüklersen 3.2'sini görür.

Win8'i kullanabilirim diyorsan hoşuna gidicekse eğer onu kullan.Genellikle kullananlar pek beğenmiyor ve zor olduğunu söylüyor.Fakat onlar iyiden anlamıyorlar :)

Win7'de olabilir eğer x64 XP istemiyorum, x32 XP'de Ram'i yeteri kadar görmüyor diye istemiyorsan ve Win8'de hoşuna gitmediyse Win7 Ultimate x32 kur.

konuyu açan arkadaş daha xp nin ne farkı olduğunu tam bilmiyor siz 8 kur demisiniz

arkadaşı ezik görmek amacım değil de durduk yere vista gibi harici disk biçimlendirip duran bir sistemi nasıl öneriyorsunuz anlamadım ya da tam performans demişsiniz 8 tam performans almıyor işlemciyi sanal olarak overclock edip hata üstüne hata verdiriyor evet hızlı ama metrodan bir program açınca arka plandaki dosya taşıma gibi işleri yapan exploreri resetleyip duruyor bu da harddiski bozuyor bilgisayarda stabilite yoksa napayım bn hızı?

hem ramin tamamını kullanda kaç yazar ki hala 2 gb ramin üstünde kullanım yapan tek işlem yapılmadı en ağır oyunlardan biri olan run bile o kadar yemiyor

güncel intel gma 4500 mhd 64 mb kullanıyor onboard bunu ayaryabiliyormuyuz ?

ayarlamak sistem üzerinden zor biosda ayar varsa olabilir

XP seviyorsan ve vazgeçemiyorsan x64 XP kur istersen bu sıralar %85-95 Türkçeleştirilmiş halleri mevcut. 4 GB Ram var diyorsun x32 XP yüklersen 3.2'sini görür.

Win8'i kullanabilirim diyorsan hoşuna gidicekse eğer onu kullan.Genellikle kullananlar pek beğenmiyor ve zor olduğunu söylüyor.Fakat onlar iyiden anlamıyorlar :)

Win7'de olabilir eğer x64 XP istemiyorum, x32 XP'de Ram'i yeteri kadar görmüyor diye istemiyorsan ve Win8'de hoşuna gitmediyse Win7 Ultimate x32 kur.

8 i kurmasın derim ben alışması için xp daha iyi

Sistem kullanım alışkanlıkları ve donanımlar farklı. Bu yüzden hangi işletim sistemini kullanacağınız konusunda bir şey söyleyemem. Belleğin tamamını kullanabilmek için sisteminizin mimarisi 64 bit olmalı.