Jump to content

Extended Kintaro Tugrul Adminler Konuya Up Up

byhalil011
 Share

Recommended Posts

Beyler Ben İlkinde Siteye Girip Küfür Ettim Okey Kabulüm Özür Diledim Barıştık Dün Ve Bugün Siteye Girdiğimde Neden Hala Eski Konuları Açıyonuz? Ban Atmak İçin Bahanemi Arıyorsunuz + Kayıt Olma Yerini Aç Dediğimdede Biz Böyle İyiyiz Dediniz Bir Kişi Vip Almak İstese Nasıl Alcak Halbuki Bu Sefer Neden Ban Yediğimi Bende Anlamadım Kesin Konuya Msj Gelmicektir Haklıyım

www.silen tall.com'dan Bahsediyorum Adminleri Bu Sitede Üyeler

Extended

Kintaro

TugruL

kabul ibo üstad ben admin sk8er_boi sözümü verdikten sonra agzımdan tek 1 kelime dahi küfür çıkmadı bunuda söyliyim dedim

+ tüm adminlere benim geldiğimi ve ban atmıyacaklarını söylersen iyi olur 

+ bende tabiki küfür etmiyeceğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim

Edited by byhalil011

Seni kintaro psikoloji destek hattına baglıyoruz....

% 99 error Extended hariç hiç bir admin açık deyil Extendede cvp vermiyor çünkü kendisi kapattı kayıtları bile bile adam niye cevap yazsınki haklıyım haksızken ne güzel yazıyodu

kabul ibo üstad ben admin sk8er_boi sözümü verdikten sonra agzımdan tek 1 kelime dahi küfür çıkmadı bunuda söyliyim dedim

+ tüm adminlere benim geldiğimi ve ban atmıyacaklarını söylersen iyi olur 

+ bende tabiki küfür etmiyeceğime namusum ve şerefim üzerine yemin ederim

Edited by byhalil011

abi ilkinde küfür ettim  sk8er_boi  konuştuk küfür etmeden derdini anlat dedi derdimi anlattım küfürsüz baktım kayıt olma yeri açılmış dedim heralde affetmişlerdir dün bi girdim vay seninki geldi dediler extended abi dedim affetmedinizmi dedi sen bize küfür ettin olay bundan ibaret 1. küfür ettiğim laf konusu kapanmamış sk8er_boi abime söz verdim küfür etmiyeceğime namus şeref sözü yinede öyle diyorsanız özür dilerim

Halil yeter artık sabrında bir sınırı var... Artık normal olmadığını görerek idare ediyoruz ama iyice suyunu çıkardın...

Arkadaş 400 bin küsür üye var şurda bak bakalım senin gibi konu açan kim var?  Zorla güzellik olmaz kafana sok bunu... istemiyorlarsa seni bitmiştir... kimseye zorla beni alın diyemezssin.... nette binlerce site var... ya kendine site bul yada 400 bin üye nasıl davranıyorsa sende öyle davran.... bıktık olm senin boş beleş işlerinden...

Bir daha olur olmaz konular açarsan elim ban tuşunda nöbet tutarım....istediğin kadar zırla dur...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...