Jump to content

Telefon Önerileriniz

orhan123456789
 Share

Recommended Posts

general mobıle ozellık olarak cok ıyı fakat pek tutulan bır telefon değıl açıkcası kımsede gormedım.olası bır durumda parça sıkıntın olabılır.bu durumda 2 sı arasından sony ı tavsıye ederım.yada teshir ürünü telefonlar var 1 yıl garantılı faturalı s3 mini-samsung s7562 duos-LG e-612 veya motorola atrix alabılırsın.

ben LG E-612 aldım 1 yıl garantılı kutulu faturalı 270tl ye.Samsung s3 mini alabılırsın 450-600TL arası veya 400-500TL MOTOROLA ATRIX tavsıye ederım.

General  Mobile Discovery dünden beri kullanıyorum.

600 tlye bulabileceğiniz en performanslı vede kaliteli telefon. forumda benimle birlikte birde yasak_ask nickliüye kullanıyor.Bu telefonu.

Telefonu ilk elinize aldığınızda hafifliği ve inceliği gözünüze çarpıyor. Gerçekten telefon acayip ince.

Ve telefonu ilk açtığınızda canlı bir ekran ile karşılaşıyorsunuz. Ve performansı çok güzel. En kral oyunları çalıştırdığı söyleniyor. Daha denemedim. Ama inceleme videolarında bunu gördüm. Gerçekten başarılı ve ısınma sorunu hiç yok.

Gelelim piline Dün full şarj ettiğin telefon Bugün akşam saaatelerinde bitti.

Ortalama 1Gün 10 saat kadar sürdü şarzı, bence çok çok iyi bir süre. Bu süre zarfında 3.30 saat video izledim. 3 saat 3G ile sörf yaptım. 1 saat kadar wifi kullandım. Ve yaklaşık 4 saat Tethering Hotspot ile kullandım. Yarım saat kadar telefon gürüşmem olmuştur. Yani telefonu 12 saat kadar açık halde kullandım. 

Bu verdiğim yukarıdaki saatler üç aşağı beş yukarı tahminlerdir. Genel olarak çok çok iyi bir telefon.

Bu telefonu almak için sadece şu incelemeyi bile izlemek yeterli bence:

http://www.youtube.com/watch?v=r3YNGb2uPFs

http://www.izlesene.com/video/general-mobile-discovery-video-inceleme/7038806#

Bu telefonu görmeden gidip başka bir telefon almak inanın delilik olur bilginize :)

Edited by _ULTIMATE_

Yorumlarınız için teşekkür ederim. benimde kafamda discovery var .. korkum şimdi alacam internetten.. sorunlu çıkacak. al başına belayı.. direk kendime alsam sorun değil. arkadaşım istedi.. o dediğiniz 1 yıl kutulu nasıl birşey oluyor.. nereden alabiliriz..

İnternetten korkmana gerek yok.

Ben 1.500 Tl'ye S3 almıştım geçen sene sorun olmuyor .

Ama tanınmış sitelerden alışveriş yapmak gerek.

1yıl garantılı olanlar GOLD urunlerını.1yıl garantılı.fıyat konusuna gelınce cok acayıp ucuz telefonlar dusuyor.bazılarında ufak tefek cızıkler oluyor ama cok acayıp fıyat farklılıkları oluyor.Bugun bır arkadasım s4 aldı 1200tl ye ve sadece arka kapağında bıraz cızık vardı buda pek onemlı değıl bence

Yorumlarınız için teşekkür ederim. benimde kafamda discovery var .. korkum şimdi alacam internetten.. sorunlu çıkacak. al başına belayı.. direk kendime alsam sorun değil. arkadaşım istedi.. o dediğiniz 1 yıl kutulu nasıl birşey oluyor.. nereden alabiliriz..

Ben telpa market sitesinden andım ilk seriden. Yaklaşık 2 ay oldu herhangibir sorun çıkmadı. Hatta root edip 3-4 farklı rom yükledim. Aklımda kalmasın diyorsan istanbuldaysan telpanın kendi yerinden alabilirsin başka ildeysen telefonu bulabileceğin inceleyip test edip elden alabileceğin yerler illaki bulursun